MulaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:4 344
Váš inventář je dosti omezený, ale ještě je tady inventář ostatních postav…

Přepis titulků

Tak jo. JSI PŘETÍŽEN Ale no tak. Sháním někoho, kdo mi pomůže zachránit Alderkeep. Sháním odvážného hrdinu, který mi pomůže zachránit Alderkeep. Copak nikdo neodpoví na mou výzvu k záchraně Alderkeepu? Jo. - Zdravím, dobrodruhu.

- No jo. Dál, dál, dál. Spojme tedy síly a vydejme se na cestu. - Jo, super, přijímám. - Skvěle. - Jmenuju se… - Jasně. Pojď. Rychle do Alderkeepu. - Jasně. Vteřinku. - Alderkeep padl za oběť velkému zlu, které je hrozbou pro všechny místní duše. To víš že jo. Tumáš. Obávám se, že přijdeme pozdě.

Pokud si pospíšíme, Alderkeep zachráníme. No jasně. Celý svůj život jsem se na tento boj připravoval. - Jsem připraven… - Jasně, Alderkeep. Jsem si jistý, že když spojíme síly… - Poslouchám, to víš že jo. - Zachráníme Alderkeep. Ty a já. Partneři a sobě rovní. - Jasně, my dva až do smrti.

- Hurá, že se ke mně přidal tak štědrý a kompetentní hrdina, jako jsi ty. Jasně, to bude vše. Vzhůru k Alderkeepu! - Počkat, tamtěch beden jsem si nevšiml. - Skvěle. - Vítám tě, dobrodruhu, v Honeywoodu. - Díky, chci prodat pár věcí. Jasně, rád ti… pomůžu. Super.

Tak jo. Lidé Alderkeepu budou zpívat o tvé štědrosti. To je vše? No jo… Super. Zrušit partu. - Ať žije Alderkeep! - Jsi v pohodě? Je mi skvěle. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak teď se cítím provinile :D

00