Nahá družinaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 017
A jak to vypadá ve vašem táboře?

Přepis titulků

Tábor už je nedaleko. Nemůžu se dočkat, až potkáš zbytek družiny. Zamiluješ si je. Díky. Jsem rád, že jsi mě k sobě přibral. Společně se postavíme armádě temnoty. Souhlas. Tak jsme tady. Pojďte všichni sem, máme nového člena družiny. Představuju vám paladina.

Je velký a silný. A tím svým obrovský dlouhým mečem dovede nadělat pěknou paseku. - Paladine, tohle jsou ostatní. - Zdravím. Je tu mág, druidka a klerička. Kde je černokněžník? No nic, pozdravte paladina. - Ahoj. - Čau. Super.

Nestůj tam jen tak. Běž za nimi, seznam se. - Ano. Ale nemohl jsem si nevšimnout… - Čeho? Nemohl jsem si nevšimnout, že jsou… Jsou trošku nervózní, ano. To se stává, když přijde nový člen družiny. Ale neboj, jsou velmi přátelští. Ano, ale proč jsou všichni tak… Vysportovaní? Ach ano, všichni jsme ve skvělé kondici. Po všech těch dobrodružstvích…

Chápu, že můžeš mít trošku strach, ale neboj. Mám tušení, že jsi pod tou zbrojí veliký a silný. Pěkně svalnatý. - Jémine. - Pardon, byl jsem se svým patronem. Černokněžníku! Co to děláš, ty zlobidlo? Ale… Do hajzlu. Takhle je to lepší. Tak já jdu pro zásoby.

Nechám vás o samotě, abyste se mohli lépe poznat. - Určitě? Můžu jít s tebou. - Ale to ne. Běž za nimi, seznam se. - Po všech stránkách. - Jémine. Ještě jedna věc, než půjdu… - Tak je to lepší. - Ano, jistě. Páček shledáček. - Nenechá nás nosit oblečení.

- To vidím. - Nikdy. - Aha. A neustále se nás snaží o*et. - Vítej v družině. - Ku*va. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář