(Ne)bezpečné kouzloEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:1 698
V některých hrách některá kouzla zraňují jen nepřátele, nikoliv spojence, i když se jedná například o ohnivou kouli. Jak tohle funguje?

Přepis titulků

Tak fajn, už nám zbývá jen poslední boss. Jo, mocný Gelgaroth. - Na toho musíme společně. - Jo. Já půjdu k němu a budu tankovat. Ty se soustředíš na léčení a zabíjení. Super. Jo, a mám nové kouzlo, které se bude fakt hodit. - Jaké? - Koule pekelného ohně. Můžu vyvolat obrovskou ohnivou kouli, která vybuchne a vše v dosahu zapálí.

- Tak to nepoužívej. - Co? Proč ne? Protože budu u něj. Nechci začít hořet. - V pohodě. - Ne, nejsem imunní na oheň. Ale ne, myslím tím to, že to kouzlo nezraňuje spojence. - Co? - Zraňuje jen nepřátele, ne spojence. Takže ten oheň pozná, kdo je nepřítel a kdo je spojenec? - To zní logicky. - Přesně. Bene, to kouzlo nepoužívej, nechci začít hořet.

Rowane, je to ideální kouzlo. Proto jsem se ho naučil. - Boss má slabost na oheň. - Já taky! - Ale na tebe to nebude mít vliv. - Ale bude! Budu přímo u něj. Nechci začít hořet! - Věř mi. - Proč bych ti proboha věřil? Já ti nevím, Rowane. Možná proto, že úplně pokaždé mám pravdu. A pokaždé mi stejně nevěříš. Bene, prostě to kouzlo nepoužívej.

- Hele, já ti to ukážu. - Ne! - Co to děláš? - Koule pekelného ohně! Vidíš? Au! Super, Bene. Co jsem ti říkal? Co to je? Myslel jsem, au, že spojence to nezraní. - Říkal jsem ti, ať to kouzlo nepoužíváš. - Aha, už to chápu. Au. Já taky, Bene. Zapálil jsi nás. Au. - Měl jsem pravdu a ty ne.

- No, au, ne tak docela. Au. Nezapálil jsem nás. Au. Zapálil jsem trávu kolem nás. Au. A od té jsme chytli my. Au. - Jdi do p*dele. Přiznej, že ses spletl. - Nespletl. Au. - Oba dva hoříme! - Jo, ale to proto… Zapálil jsi nás, Bene! Au! - Technicky vzato jsem zapálil trávu. - Technicky vzato jdi do p*dele. Technicky vzato je to…

Auvajs! Au! Au! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro mě nejvtipnější z celého klipu bylo "Where is camera?".

10

Odpovědět

Čekal jsem, že to zase skončí tím, že zázračně hořet nebudou... příjemné překvapení :-D

51