NecitaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:4 447
Obrovská tragédie, spousta slz, bědující postavy. A uprostřed toho začnete prohledávat mrtvolám kapsy…

Přepis titulků

Ne! - To je hrůza. - Všechny je zavraždili. - Znáš ty lidi? - Jsou to lidé z mé vesnice. Všichni, co znám. Mrtví. Moc mě to mrzí, Cammy. Co teď budu dělat? Neuvěřitelné. Nemůžu tomu uvěřit.

Nemůžu uvěřit, že sem někdo přišel a povraždil nevinné lidi. Tohohle dostali šípem. A ani… Zabili i ženy a děti. MRTVÝ VESNIČAN - Co to bylo? - Co? Co to bylo? Říkal jsem, že nemůžu uvěřit, že zabili ženy i děti.

Jaké zrůdy by tohle udělaly? Přesně, jaké zrůdy? Přišli sem… A zabili i tohohle člověka. Neuvěřitelné. MRTVÝ VESNIČAN - Dobrodruhu, nedělej to! - A co? To nemáš žádnou úctu k mrtvým?

Jak něco takového můžeš říct? Jestli k nim nemám úctu, samozřejmě, že ji mám. Přišli sem a povraždili… Hele. Přišli sem s vidlemi… Chudák. Koukej. Dostali i tohohle. He… Jo, je po něm. MRTVÝ VESNIČAN - Už zase!

- Co už zase? Zase okrádáš… - Zase okrádáš zesnulé. - Já bych mrtvé nikdy neokradl. Ale já tě vidím! Jak to můžeš dělat přímo před Cammy? Panebože, tamhle jsou skřeti, hele! - Tamhle jsou skřeti, hele. - Kde? - Tamhle v dáli. - Co? Žádné nevidím.

Jenom… - Určitě? - Nemyslím si. Ne, to je strom. MRTVÝ VESNIČAN Nemyslím… Nevím, no… - Přísahal bych, že tam… - Žádné nevidím. Asi se schovali.

- Cammy? - Mami? Mami! Má milá Cammy. - Myslela jsem, že už tě neuvidím. - Jsem tady, mami. - Kdo ti to udělal? - Skřeti. Jejich zbroj… byla rudá. - Víš, kde ti skřeti sídlí?

- Vím. Jsou to skřeti ze Schmargonrogu. Ale co tu dělali? Prosím… Postarej se o mou Cammy. Postarám, slibuji. - Cammy… - Mami… Žij dobrý život. Najdi si klidné místo k životu.

- Buď šťastná. - Budu, mami. Budu. MRTVÝ VESNIČAN Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jé, to mi připomnělo Kingdom Come: Deliverance :´-D

10

Odpovědět

Miluju, jak ten NPC kupec jako jedinej vidí všechny ty srance, co dělaj hráči :D

142

Odpovědět

Triss?

91

Odpovědět

Myslíš tu polocigošku z Netflixu?

819

Odpovědět

+(Pepek)Ne, o tvojí mámě nemluvil.

74