Nejhorší kamarádi 1Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:1 865
Když má člověk takovéhle kamarády, tak už vlastně ani nepotřebuje mít nepřátele…

Přepis titulků

Jo, asi chápu, ale… Konečně! Ku*vadrát. - Na tyhle kytky musíš čekat věčně. - Že jo? Takže teď už potřebuju jen jednu. A ty dvě? Jo, dvě. Až je budeme mít, musíme je zanést bylinkáři, který nám dá takové ty krystalky, detaily ohledně odměny za vyčištění tábora banditů, který pak musíme vyčistit.

Pak zase zpátky přes PvP zóny. A pak do Alderkeepu, kde dostaneme odměnu. - Ty jo, tenhle úkol zabere takovýho času! - Jo. Další kytka je moje. - Počkat, o čem jsme to mluvili? - O úkolu. Jo! Já ti nevím. Nevyhovuje mi model free to play. Je mi fuk, že to nic nestojí. Nechci řešit battle pass. Radši si zaplatím za celou hru. Mě to docela baví.

Mám pak důvod hrát. Nepotřebuju důvod hrát. Stačí, aby byla hra samotná zábavná. Pro mě je to takový bonus navíc. Navíc dostaneš super odměny! Třeba tenhle legendární meč. Ten je fakt peckoidní. No, to asi jo. Sakra, červená. To snad není pravda. Hele, mně nevadí mít úkoly a cíle. A odemykat ve hře různé věci. Ale podle mě to battle pass jen natahuje. Navíc tím jen tahají z lidí peníze! Když si vzpomenu na…

Co to bylo, ty vole? - Chápu, ale… - Ne! Co to mělo bejt? - Co? - Vzals mou kytku! Nebyla to tvoje kytka. Byla. Shodli jsme se, že další je moje. Byl jsem tu, tak jsem ji vzal, tak nekňuč. Kytek je dost. Další dvě jsou tvoje. Nechci další dvě.

Chtěl jsem tuhle. - Mám ji já, takže klid. - Ne, to teda ne! Nemůžu dneska hrát zas tak dlouho. Musím udělat spoustu denních úkolů. - A teď tu musím čekat ještě dýl. - Když o tom tak mluvíš… - To si děláš srandu, ty hajzle. - Taky mě čekají denní úkoly. - Jo? Jdeš na denní úkoly? - Zatímco budeš čekat, jo. Super. Paráda. Takže na mě nepočkáš? - Jsou to jen denní úkoly. - Aha. Jdi do pr*ele. - Takže pohoda?

- Ne, vůbec. - Tak super. - Ne ne. Tak já jdu na denní úkoly a potkáme se u banditů. Jo, já tady počkám na dvě kytky. Pak je odevzdám a pak půjdu do tábora banditů. - A svoje úkoly nestihnu. - To asi ne. Hodně štěstí s kytkama. Hele, tamhle! Jé, červená. Přál jsem ti bílou. - Trvá to, co?

- Jo, jo. Tak jo, tak páček shledáček. - Hade jeden! Jsi strašný hovado. - Zatím! Papa! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Souhlasím s tím, že bych raději koupil hru , než F2P s mikro transakcema.

00

Odpovědět

Tohle by mohlo být tak vtipné... kdyby ty scénáře psal někdo vtipný...

67