Nejhorší kamarádi 2Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:1 918
Pomsta bude sladká…

Přepis titulků

- No ty vole! - Konečně! To bylo mnohem těžší, než jsem čekal. Tak jo, tak jdem na to? - Jasně. - Super. - Připraven? - Na tři. Raz, dva, tři. Super. Tak jo, rozdělíme si to půl na půl, jasný?

- Proč mi to říkáš? - Protože to potřebuješ slyšet. Tak. Je tu 600 zlatých, takže 300 pro každého. Jo. Tři léčivé lektvary. Můžu si vzít dva? Jo, když dostanu ten svitek. - Jasně. - Super. Rubín pro tebe, smaragd pro tebe. Chceš ty granáty? - Ani ne, klidně si je vem.

- Super. Takže zbývá už jen ten legendární luk. - Tak já si ho… - Beru… - Co? Proč bys ho… - Co bys s ním ku*va dělal? Do pr*ele. Měl bych ho dostat já, protože jsem líp vybavený. Co? To nedává smysl! Chci ho já, ty už legendární zbraň máš! Vždyť luky neumíš pořádně používat.

A ty jsi tank. Luky nepoužíváš. - Jo, ale můžu ho prodat. - To já taky. No tak si o něj hodíme. Dobře. Fajn. Dva ze tří, nebo jeden hod? - Jeden hod. - Gentlemanská dohoda? Hodíme si a vyhraje ten s vyšším číslem. - Jo.

- Souhlas? - Jo. Dobře. - Tak jo. - Jo! - Ku*va! - Tak super, takže jdem… - Co to bylo? - Do té PvP zóny… - Ne! Nebuď svině! - Co? - Vzal sis ten luk! - To bych si nedovolil. - Bene, dej mi ho! - Ne. - Takže jsi ho vzal? - Jistě!

- Nehorázné! Naval mi ho! Zaprvé takový slovník nepoužívej. Zadruhé ti nic nedám. - Bene, beze srandy, dej to sem. - Ne. - Dej to sem! Dohodli jsme se na tom! - Ne. - Takže si ho necháš? - Měl jsi na to myslet u těch kytek! - To nemůžeš srovnávat. - Je to úplně totéž! Stačilo chvilku počkat na další kytku! A tobě stačí udělat tenhle úkol znovu a dostaneš luk.

- Bene, do pr*dele, dej mi ten luk. - Ne. - Dej mi ten luk! Měli jsme dohodu! - Ne. Chci ho. Mám ho. Je můj. Ty vole. - Takže to bude takhle? - Jo. - A teď do Alderkeepu. - Jo. Hele, zlatý papoušek. Vyzkouším nový luk. - Debile.

- Super, 100 zlatých. No co? Nebuď labuť! Bé, jsem Rowan a chci luk, bé! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle by mohlo bý tak vtipné, kdyby ty scénáře psal někdo vti... oh...wait... Nepsal už jsem tohle někdy někde?

311

Odpovědět

Tenhle komentář mohl bý tak vtipný, kdyby ho psal někdo vti... oh...wait... Nepsal tohle už někde?

00