Nejhorší kamarádi 3Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:2 098
A to je konec…

Přepis titulků

V pohodě? Ty vole, ty jsi pořád naštvaný? No tak už se s tím smiř, Rowane! - Ukradls mi legendární luk. - A ty mně kytku. Nemůžeš srovnávat nějakou podělanou kytku a legendární zbraň. Ty vole, koho to zajímá? Ty už legendární zbraň máš. Tohle je luk, který bys stejně nepoužíval. Měli jsme gentlemanskou dohodu.

- Tak to asi nejsem gentleman. - Já bych tě praštil! - Fakt? - Jo. Tamhle je PvP oblast. Jako fakt? - Co myslíš? - Jasně. Na pěsti. - Jo? Beze zbraní? - Jo. - Tak jdem na to. Super. - Tak jo. Do p*dele!

Tak jsme tu. Jak… - Ku*va! Ty svině! - Jo. - Ku*va! - Jo. Jo. Jo! Do hajzlu! Počkat! Říkals beze zbraní! - Dej mi luk a bude to vyřešeno.

- Ne. Pokud mi ten luk nedáš, tak si ho budu muset vzít. Pokud mi ho ukradneš, tak jsme skončili. Pokud mi ho nedáš, tak jsme skončili. Nadobro skončili. - Fakt? - Jo. Zahodíš naše přátelství kvůli digitální zbrani? A ty? Bylo nám spolu fajn. Jo?

Tak jo. Fajn. - Co to mělo bejt? - To jsem nebyl já! Do hajzlu. - Do hajzlu! - Potřebuju vyléčit! Rowane! Mág! Rowane! Potřebuju se vyléčit! Kamenná kůže! Pozor!

Do hajzlu! Aktivovat sílu měsíce! - Dobrá práce. - Hezky jsi střílel. - Dík, že jsi mě kryl. - V pohodě. - Promiň za ten luk. - V pohodě. - Pardon za tu kytku. - To je fuk. O nic nejde. - Příměří? - Jasně. - Super. Tak já si to vezmu… - Já si to… - Děláš si p*del?

- Proč ty? - Já ho zabil! - Co s tím budeš dělat? Bude mít něco, co by se mi hodilo. - Co když bude mít zlato? - Tak mi dej ten luk. - Ne! Je to můj luk! Dej pokoj! - Ty seš fakt neskutečnej! - Na ten luk zapomeň. - Děs běs. Děs běs. Tak vypadni. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mi připomíná, jak jsem svojí kamarádku nazval pod*lanou p**ou, protože mi v raidu lootla mounta ve wowku, na kterého jsem chodil přes rok :D
To byly časy.

00

Odpovědět

Jaký raid? A z jaké doby wowka? :D V tuhle chvíli mají lidé v dungeonech a raidech vlastní looty pokud si pamatuji dobře :D

00

Odpovědět

Myslím, že skoro každý pořádný hráč tohle někdy se svym parťákem zažil. Dokud to končilo dobře jako zde, o nic nešlo :)

20

Odpovědět

Přesně toto ne, ale zažil jsem kdy se kamarád urazil a dva týdny se nepřipojil, když mu jiný kamarád postavil kus zdi tam, kde on chtěl stavět kus svojí zdi v Conanovi :)
Půtky o loot jsou běžné, v některých starších hrách to bylo vyřešeno systémem "házení RND alias kostkou". Za mě nejlepší řešení.

10