Neposlušný healerEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 836
To je tak, když se místo léčení healer / léčitel snaží dělat DPS.

Přepis titulků

Mělo by to být jednoduché. S Britt budeme bosse zaměstnávat. Alane, ty na něj zezadu střílej šípy. - Adame, ty nás budeš léčit. - Souhlas. Ale fakt nás musíš pořádně léčit, jasné? - Co tím chceš říct? - Občas se na to dostatečně nesoustředíš. Snažíš se bosse zabít, přestože nás máš akorát léčit. Vím, jak se léčí.

Proto mám tuhle specializaci. V tomhle souhlasím s Britt. Minule to léčení pokulhávalo. Tak prosím přidej. Lidi, mám pocit, že na mě útočíte. Co tím chcete říct? Není to nic proti tobě. Jen bychom ocenili trochu lepší léčení. Rone, co takhle to otočit? Co takhle nenechat se bossem tolik trefovat? Hele, aby bylo jasno, já jsem tank, nechat do sebe třískat je moje práce. - A podle tebe to nemám dělat?

- Kryj se za štítem nebo uhni. Nebo nestůj v ohni, co ten drak vyplivl. Kdybys ho nepíchal svou pitomou dýkou a léčil nás, šlo by nám to líp. To snad není pravda. Jen pro jistotu, pochopil jsi, že chceme, abys nás léčil? Adame, potřebujete potvrzení, že… Ani se na mě nedívá. - Koukej na nás. - Adame, budeš nás léčit? - Kámo! - Co to znamená? - Cože?

- Na co to hledíš? Slyšíš nás? - Jo. - Budeš nás teda léčit? Jako healer? - Jsem healer. - Můžeš říct ano? - Můžeš to pro mě prosím udělat? - Pro tebe, Britt… Adame, koukej na mě. Budeš nás léčit? - Dobře, dobře, dobře! Tak jo. - Super, díky. Tak jo, s Britt budeme tankovat. Alane, šij do něj šípy. Adame, ty nás budeš léčit. Tak jo, na můj povel.

Tři, dva, jedna… Svatá dýka! Do hajzlu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Je po něm. - Je kaput. - Je po něm. Jdeme tam? - Ne. Nemáme healera. - Pojďme si najít nového. - Tak čau. Říkali jsme mu to. Kam jdeme?

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Holly dagger? Správně měl zařvat: "Leeeeeeerooooooooy Jeeeeenkiiiiiiins!

120

Odpovědět

najviac mi na nich vadi, ze 10 sekundovy skec stale roztahuju do 2minut opakovanim toho isteho znova a znova

311

Odpovědět

Stejné téma, ale lepší: Bílí mágové jsou pitomci

20