Nepovinné plíženíEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:5 108

Spousta her nabízí různé nepovinné úkoly, někdy máte třeba na výběr, zda se danou oblastí proplížit a vyhnout se tak zbytečnému krveprolití, nebo si tam prostě nakráčet a všecky je posekat. Co v takové situaci poradí náš oblíbený prodavač česneku a kovář Badger?

Poznámka: Kickstarterovou kampaň, kterou kluci zmiňují na konci videa, můžete podpořit na tomto odkazu.

Přepis titulků

Dobrodruhu, před námi je příliš mnoho stráží. Neříkám to rád, ale asi se budeme muset rozdělit. Musíš se proplížit kolem stráží a dostat se do hradu. Jen tam můžeš poradit dračího pána. Nikdo neproklouzne. Pamatuj, že plížení je klíčové. Pokud tě stráže spatří, dají vědět ostatním. Hodně štěstí, dobrodruhu.

Než půjdeš, dobrodruhu… chci tě upozornit na to, že plížení je nepovinné. - Badgere? - Co? Vždyť je. Plížení je doporučené. Ne, přímo tady se píše: „Propliž se kolem stráží, závorka, nepovinné.“ Dobrodruhu, tyto stráže posedl dračí pán. Neví, co dělají. Jsou nevinní. Nevinní?

O tom se dá polemizovat. Hele… Vypadáš jako někdo, kdo se rád baví. Chceš se bavit? A co je lepší zábava? Plížit se mezi strážemi od sudu k sudu, házet kamínky ve snaze odvést jejich pozornost jako malá čubička, nebo jim nakopat zadek? Jak jsem říkal. Nepovinné. Dobrodruhu, musíš důkladně zvážit, co uděláš.

- Plížení je klíč. - Nepovinné. Zabití stráží může mít hrozivé důsledky pro celou zem. - Nepovinné. - Plížení je nejbezpečnější, nejchytřejší a nejefektivnější způsob, jak ten úkol splnit. Nepovinný, nepovinný, nepovinný způsob, jak splnit tento úkol. Badgere, proč to děláš? Užij si to, synku.

Užij si to. Posily! Zavolejte posily! Hele, tamtoho zabil. A tamten si toho všiml. A teď na něj jde. A on je oba zabil. Je to celkem dobrá podívaná. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ahoj, lidi, připravili jsme náš první Kickstarter. Bude to 20minutový kraťas ze světa Epic NPC Mana.

Já tam hraju Baelina, co víc potřebujete vědět? Odkaz na naši kampaň s detaily je v popisku. - Prosím, zvažte podporu. - D9ky moc.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Většinou je to tak, že si řeknu. Super, proplížím se a dám achiev. Dopadne tak, že se proplížím přes prvních několik a pak mě někdo zmerčí, tak to naloaduji a zkusím podruhé... no, a když to dělám potřetí, tak se to na vys**u a vymlátím to s tím, že příště, jinde, to určitě proplížím... Taková ztráta času. Kdybych to šel rovnou vymlátit, tak tu hru mám dohranou za 1/3 času, ale mě to prostě nedá a furt se budu zkoušet to proplížit... :-)

30

Odpovědět

nejhorsi je proplizit se pres 100 hlidacu a pak ten 101 si te vsimne a ty tim padem prichazis o stealth archievment a pak premyslis jestli mas zycit uplne od znova nebo zbytek levelu pozabijis vsechny a pak budes mit hodnoceni hnusny vrah :D

40

Odpovědět

Osobně si nejvíc užívám postupu, kdy se proplížím okolo 100 stráží, pak toho 101. sejmu, a pak sejmu těch 100 :D

41