Nízké FPSEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 355
No jo, počítač pamatuje Metuzaléma, ale hry si pouštíte ve 4K a zapínáte ray tracing i V-sync? Tak to se pak nedivte, jak to dopadá…

Přepis titulků

- Konečně. - Pardon, hrál jsem si s nastavením. V pohodě. Můžeme na bandity? - Jasně, mám plnou brašnu lektvarů. - Paráda. - Ty jo, co se to děje? - Co je? Mám problém s FPS. - Vypadá to dost zle. - Jo. - Zkus si snížit rozlišení. - Ne, to je v pohodě. Určitě?

Máš dost starý počítač. Nejvyšší detaily už neutáhne. Můj počítač je náhodou super stroj. Určitě? V táboře banditů si nemůžeme dovolit tyhle záseky. Rowane? - Rowane! - Počítač je v pohodě, pojď. Tak jo. Tumáš! A tumáš! Rowane, mácháš do prázdna! - A tumáš!

- Můžeš si stáhnout detaily? Moje detaily jsou v pohodě. - Máš problém s výkonem. - To teda nemám! Tak si sniž nastavení. Nemám je kdovíjak vysoko. - A co tam teda máš? - No 4K a ray tracing. Rowane! - A taky mám zapnutý V-sync. - Cože? No to snad… - To bych zvládl.

- To teda nezvládl. - Ale jo. - Tak jsi to měl udělal. Ale neudělal. A teď si sniž nastavení. - Ale… - A už ani slovo! - Sniž si nastavení. - No dobře, hned jsem zpět. Konečně. Máš recht, hned je to lepší. Bez jediného záseku. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeden by zapomněl, jak děsivě hry vypadaly v době, kdy dnešní nejnižší detaily byly tehdy nejvyšší... a co hůř, mysleli jsme si jak úžasná a super ta grafika je, a že už snad nemůže být ani lepší.

(p.s.: Hraji hry od r.1985 počínaje počítačem Sincalir ZX Spectrum a.k.a. Gumák viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Sinclair_ZX_Spectrum#/media/Soubor:ZXSpectrum48k.jpg , takže jsem si zažil každou grafickou novinku, která se objevila.).

20

Odpovědět

V-Sync to nechápu. Jde o framecap a když už se to seká pod obnovovací frekvenci, nedělá to vůbec nic.
Jinak CS jedině 800x600 change my mind.

02