Nová oblastEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:5 480

Některé oblasti bývají omezené úrovní postavy. Pokud jste na moc nízké úrovni, nedostanete se tam. Ale dává to aspoň trochu smysl?

Přepis titulků

Omlouvám se, dobrodruhu, na tuto oblast jsi moc slabý. Nemůžu tě pustit dál. To je fuk, pusť mě. Promiň, ale nemůžu tě pustit dál. - Určitě tam zahyneš, jsi moc slabý. - Přeskočit. DÁL MOHOU JEN POSTAVY LEVELU 60 A VÍCE Omlouvám se, nevím, jak to říct, aniž bych se tě dotkl, ale prostě to řeknu, jo?

Řeknu to. Máš malou sílu. A inteligenci. A charisma. - Páni. - Hrubou sílu, obratnost. - A manu. - Páni. Nemáš obranu. Nemáš vlastnosti, které tam budeš potřebovat. Tak jo, půjdu trénovat, abych snad jednoho dne - byl dostatečně silný. Chápeš? - Tak jo. Roky budu trénovat.

Jdeme na to. Helemese, copak to je? Zvedám ji. DOSÁHLI JSTE 60. ÚROVNĚ +SÍLA, CHARISMA, INTELIGENCE Co? +OBRANA, ODOLNOST, OHNIVÝ PAPRSEK Páni!

Zachránce naší země! Páni, dobrodruhu, na tebe jsme přesně čekali! To zlo se ani nenaděje, až tam přijdeš a zničíš ho! Paráda! To je teda něco. To je chlap. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela jsem čekal, že se vyexpí na NPC Manovi. :D

801

Odpovědět

přesně :D:D:D:D

190