Nová zbraňEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:3 437
Utratit všechny prašule za novou zbraň? To se nemusí vyplatit!

Přepis titulků

Co je to? To je Lapač duší. To jsou statistiky! Chci ho! Dej mi ho. Šup! Máš štěstí, dobrodruhu, je na prodej. 40 000 ZLATÝCH - To je dost drahé. - Ano, je to kvalitní kus. - Podobný meč nenajdeš.

- Musel bych prodat skoro vše, co mám. - Není mu rovného. - Nevím, jestli to za to stojí. - Lepší meč neseženeš. - Ale stojí spoustu zlata. Je to dobrá investice. Jo, víš ty co? Je to dobrá investice. Jdu do toho. Jo. Dej to sem. Jo. Beru. Tohle taky. Dej to sem. Tak jo, pojďme na to. Jeden lapač duší, prosím pěkně.

Díky! Hned to bude, pane. - Jo! - Sekne ti to. - Jo, sedí mi k oblečení. - Jo. - A sedí mi do buildu. - Super. Tohle bude paráda! Skvěle. Určitě ti bude dlouho dobře sloužit. Máš pravdu. Rovnou ho půjdu vyzkoušet. - Na cestě jsem viděl bandity.

- Paráda. Budeš neporazitelný. - To teda! Pojďme na to. - Paráda. Peníze nevracíme. Tak jo, pojďme tě vyzkoušet. To byl super pocit, jo! To je fakt boží. Tak co tu máte? LAPAČ DUŠÍ +1 Ty zkurv… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano, koupím si kus vybavení, který je o dost lepší a hodně drahý, pak zabiju jednoho bosse a zrovna padne ten kus co jsem koupil a k tomu stejné staty....

10