Nulové charismaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:3 410
Nemít sílu? Nevadí. Nemít zlatý? Nevadí. Nemít charisma? Jó, to vadí! To vadí!

Přepis titulků

- Ahoj, tak jak ti to jde? - Ahoj. Zatím dobře. Včera jsem trošku hrál. Moc nevím, co dělám. Vybral jsem si zajímavé povolání a statistiky nechal na náhodě. - Fajn, to jsem kdysi udělala taky. - Paráda. Tak co teď? Zajdeme si k farmáři česneku pro zásoby. Pak bychom mohli zkusit nějaké snadné dungeony, abys získal zkušenosti. Super. Tak jo. Zdravím, jak ti mohu pomoci?

Vezmu si tři malé léčivé lektvary, velký léčivý lektvar a jeden protijed. Jasně, 75 zlatých. - Díky. - Vezmi si totéž. Tak jo. Co chceš? Zdravím. Chci totéž, co ona. Dobře, 150 zlatých.

Co, 150? Proč ne 75? Proč je to dražší? - Nelíbí se mi tvůj ksicht. - Co? A taky smrdíš, ty smrade jeden! - Nechápu… - Podívej se na sebe! Ty velký tupý škaredý šmejde. Co? To je nehorázné! Pláčeš na špatném hrobě. Chceš lektvary, nebo ne? - Jo, ale…

- Tak naval prachy! - Dobře, Kriste pane. - A teď vysmahni! Dobře. - Co to mělo být? - Netuším. Všechny postavy v téhle hře jsou na mě ošklivé. No jo… A jak to, že ti to prodal tak levně? - Levně? - Jo. - To je normální cena.

- Co? - Jak vysoké máš charisma? - Charisma? Nic, nula. Nepřišlo mi to důležité. - Tak to není divu. - Co? To byla chyba. Budeš to mít těžké. - Do hajzlu. - Měl bys začít s novou postavou. Ne, nechci opakovat tutoriál. - Pojďme, to zvládneme. - Podle mě toho budeš litovat. Počkej, musím utrhnout tuhle kytku na vedlejší úkol.

Hej! To je moje kytka! - Jo, ale já ji potřebuju… - To není tvoje! Stráže! Ty tam! Jdi do p*dele! Za mír v království. Hodně štěstí! - Za krále! - Dík. Je krásně.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vtipné, jak se jim v čase 1:08 prohodily přezdívky s jejich levely :-)

10