Obchodník se zlatemEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:4 174
V mnoha MMO hrách můžete narazit na podezřelé osoby nabízející zlato nebo nějaký ekvivalent v místní měně výměnou za skutečné dolary, eura apod…

Přepis titulků

- Hrdino, vrátil ses. - Ano. Našetřil jsem si a chci si koupit Argonův set. Skvěle. Dělá to 5 000 zlatých. - Cože to? Odkdy to stojí tak moc? - Inflace. To je absurdní, posledně to stálo 2 000 zlatých. No jo, to bylo posledně. - Takže jsi prostě zvedl cenu? - Ano. - To nemůžeš!

- Je to můj obchod. Super. Hej, kámo. Slyšel jsem, že nemáš dost zlata, je to tak, zlato? - No, jo. - Tak pojď sem. - Popovídáme si. - Dobře. Pojď. Tudy. Pojďme. Jenom si trochu popovídáme.

Pokud sháníš zlato, tak na to já se zrovna specializuju. Tak ty jsi obchodník se zlatem? Ale ne, o čem to mluvíš, ty trdlo! Ne, ne, tak to není. Zavři ku*va zobák. Říkám jen to, že jestli potřebuješ zlato, tak ti nějaké můžu sehnat za velice, ale opravdu velice dobrou cenu.

Dobře. - Zaujal jsem tě? - Trošku. - Dobře. - Kolik by toho bylo? Co nabízíš? Otázka je, kolik toho chceš. Potřebuju 3 000 zlatých na Argonův kyrys. To by asi šlo za 30 doláčů. Dobře. Ale co takhle to nafouknout.

Stovečka dolarů. A dostaneš 120 000 třpytivých zlatých nugetů. Dobře, počkat, není to ilegální? - Pokud tě nechytí, tak ne. - Safryš. Safraporte. Tak jo, jaký máš PayPal? Užij si to, synku, dobře sis vybral. A hned to neutrať.

Užij si to. - Jsi podezřelý z ilegálního obchodu. - Co? Transakce za posledních 5 minut budou zabaveny. - Ne! - Tvůj účet dostane týdenní ban. Do pr… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten chlap je tak slizkej, že být naším hrdinou, tak bych s ním do lesa nešla

40

Odpovědět

To mi pripomina, kdyz sem na VS delal pro MMO-Store, kde se takhle dodavali goldy do WOWka, D3 a dalsich her, co uz ani nvm.

00

Odpovědět

Pro mě klasika. Všichni se vezou v nějakym běžnym denim podvodu, a když se nechám ukecat i já, tak mám do minuty ban :D.
Děkuji za překlad

190