OdměnaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:4 950
Náročný úkol, ale vám se konečně podařilo ho splnit. Jdete si pro odměnu a ta… stojí za starou belu?!

Přepis titulků

Dobrodruhu, vrátil ses z hrobky pána démonů Valgotha. Ano. A byla to sakra náročná výprava. Podařilo se ti najít Truhličku opuštěných duší? Podařilo se mi probojovat katakombami, porazit neviditelné kostlivce, pak jsem se dostal do věčného… Prosekal jsem se živoucí révou… Našel jsem klíč, to byl děs… To otevřelo stínovou bránu.

Strávil jsem tím několik hodin! Několikrát jsem bojoval s Mínotaurem. Ulomil jsem mu roh, což otevřelo hrobku temného pána Valgotha. Vstoupil jsem do ní a probodl jsem ho rohem Mínotaura. A nakonec jsem našel… Truhličku opuštěných duší. Tady je. Dobrodruhu, vůbec netušíš, jak cenná ta truhlička je. O této truhličce se psaly báje a pověsti. Stvořili ji první lidé.

Říká se, že v ní jsou duše obětí pána démonů. Máš tušení, jakou má cenu? Netuším. Má cenu více než 100 000 zlatých. - Jo! - Protože uvnitř… A je po duších. Duše byly tím, co tomu dodávalo hodnotu. Takže teď už je to jen truhlička.

Už to není Truhlička opuštěných duší. Takže ti za ni můžu nabídnout maximálně 12 zlatých. - Cože? - No, hlavní na ní byly ty duše. - A ty duše už tam nejsou. - A kdo za to může? No, přece nebudeme ukazovat prstem. Já bych prstem ukazoval moc rád. Nepouštějme se do toho, kdo co udělal. Já jsem strávil doslova hodiny, abych ji získal.

Byla to dřina. Trvalo mi to šest herních sezení. Pak se trmácím sem a ty ji otevřeš? - Je to tvoje chyba. - Jak to? Neřekl jsi mi, že jde tak snadno otevřít. Podal jsi mi truhličku, aniž bys mě varoval, že jde lehce otevřít. Poslal jsi mě pro ni! Myslel jsem, že víš, že tu truhličku nemáš jen tak otevírat. No, co se dá dělat, duše jsou v trapu, tak to pojďme vyřešit a dokončit.

Dobře. Víš ty co? Už ti ji nechci prodat. Nechám si ji jako připomínku toho, kolik hodin svého času jsem strávil tím, abych ji získal. Svých 12 zlatých si můžeš strčit někam. Mám dotaz. Jak ten úkol dokončíš? - Co?

- Říkal jsem si, jak ten úkol dokončíš, abys za něj získal zkušenosti. Počkat, takže všechna ta práce, procházení katakombami, lesy, porážení nepřátel a pak návrat, za to nemám zkušenosti? Musím teď prodat prázdnou truhličku jednomu kovářovi, tak získám zkušenosti? No, já jsem ta pravidla nevymyslel. Do ničeho tě nenutím.

Je to zcela na tobě. Jen ti říkám, jaké máš možnosti. Jo, jasně, je to na mně. Až na to, že je to součást hlavní příběhové linie, takže jsem se tomuhle momentu nemohl vyhnout. No, jakože… - Tumáš. - Dobrovolně mi to prodáváš? Vezmi si tu zas… Vezmi si ji. Super. - Díky za tvou službu.

- Jasně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Jen do budoucna… Řekni lidem, jak je snadné to otevřít. Není to moje chyba. Ale tvoje.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Abandon quest, vzit to z novu, projit to znovu, dat npc truhlicku az pote co ti zaplati a da xp. Easy.

00

Odpovědět

Nevím proč, ale čekal jsem, když ho kuchne

241

Odpovědět

Souhlas, ale aby dostal XP, tak by musel udržet nervy na uzdě a píchnout jej až po dokončení, tedy předání :-)
Toto je totiž test! Ti co se neudrží musí za trest dělat ten quest znovu, protože to je quest hlavní dějové linky ;-)

00

Odpovědět

Do haje, zrovna jsem to video chtel navrhnout na preklad :)

22