OdměnaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 012
Za dlouhý a náročný úkol je potřeba dobrodruhovi dobře zaplatit. Ale kde na to vzít?

Přepis titulků

A jsme zpátky v Honeywoodu. Díky, dobrodruhu, konečně jsi porazil zlého pána lichů Gongrona, který terorizoval Honeywood po stovky… - Neporazili ho naši nejlepší bojovníci… - Nebylo to snadné, takže… Znám jednoho ovocnáře, jehož rodinu Gongron terorizoval celé generace. Doruč zprávu Fredu Ovocnáři, že Gongron je mrtev, a on ti dá deset tisíc zlatých.

Deset tisíc zlatých? To je ono. Tak jo. Díky, dobrodruhu, těším se… A už je v tahu. Zdravím, jak ti mohu pomoci? - Přišel jsem si pro odměnu. - Cože to? Zabil jsem zlého liche Gongrona. Který terorizoval mou rodinu po generace. Přesně. A Baradun řekl, že když půjdu za tebou, tak mi dáš odměnu, takže…

Jistě. Moc rád. Mám tu pro tebe košík plný krásných jablek. Ne, ne, ne. Ne, říkal, že to bude deset tisíc zlatých. Opravdu? Chce, abych ti dal deset tisíc zlatých? Páni. To je doslova všechno, co mám. A ještě něco navrch. To mě zničí.

- Super. - Tak já ti dám deset tisíc zlatých. - Jo. - Anebo… místo těch deseti tisíc zlatých… bych mohl zvýšit tvou reputaci v celém Honeywoodu. Jasně. Rozhodně si vyberu to zlato. Chápu, že chceš takto chybovat. Zní to jako dobrá krátkodobá investice. Ale reputace ti vydrží celý život. Celé následující generace si o tobě budou sladce špitat.

- Beru zlato. - Ale reputace… Jakmile se ti nepřátelé podívají do očí, tak je respekt přinutí k tomu, - že se zabijí. - Radši je porazím sám. Beru zlato. Ano. Za zlato si můžeš koupit zabití, ale reputace… zabije všechny temné klepy, co o tobě můžu rozšířit. - Dej mi to zlato. - Mám žadonit? Na kolenou tě budu prosit. Prosím, neber mi to zlato. Udělám cokoliv.

- Udělám, cokoliv řekneš. - Cože? - To je dost nešťastné pomrknutí. - Víš, co znamená. - Myslím, že chápu, co tím myslíš. - Je to přesně to, co myslíš. - Nechci to. - Prosím, nedělej to. - Dej mi to zlato. - Nedám. Dobře, chceš vědět, jak málo mi záleží na mé reputaci? Klidně tě přímo tady probodnu. Před tvým vlastním domem tě kuchnu. - Pokud mi to zlato okamžitě nedáš.

- Vezmi si ho, vezmi si ho. Díky. Vezmu tuhle reputaci a celému Honeywoodu řeknu, co jsi za šmejda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Doruč zprávu… Ku*va, jak se jmenuje? Nemůžu to ze sebe dostat. Doruč zprávu… - Doruč zprávu…

Ku*va, co se směješ? - Promiň.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

GTA San Andreas: Mission complete, Respect +

80

Odpovědět

A já si říkal odkud to jen je :O Přišel si na to sám?

04