OdplataEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 54
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:4 145
Provokovat herní postavy se nevyplácí. Byť mohou vypadat nevinně a neschopně.

Přepis titulků

Vítám tě, dobrodruhu, u svého stánku s ovocem. Dáš si banány? Jsou v akci. - Kolik zlatých za pět banánů? - Pro tebe, hrdino, dva zlaté. Super. - Ale… - Ukončit dialog. Nezdvořák. Vítám tě, dobrodruhu, u svého stánku s ovocem. Dáš si banány? - Dál. Pět banánů. - Ještě jsem to nedořekl. - Jsou v akci…

- Dál. Kolik za ně? To bylo nezdvořilé. Prodám ti banány za čtyři zlaté. - Super. - Ale… - Dál. Ukončit dialog. - Samí nezdvořáci! Jedeme daleko, asi budu potřebovat mrkev pro koně. - Jo, kup mi 20. - Jasně. Prima, jsi zpět. - Vítám tě, dobrodruhu, u svého…

- Dál. 50 mrkví. Jsi pěkný nezdvořák, víš to? Ale nějaké mrkve se tu určitě najdou. Zeptám se ženy, jak na tom jsme. - Frido! - Ne! Dál! Dej mi ty mrkve! Můžu být upřímný? Začínáš mě trošku štvát. Bože, co mají místní postavy za problém? Pohni! Pro tebe jsem možná jen obchodník s ovocem, ale i tak mám svou hrdost, sakra!

Takže si pro ty mrkve zajdi někam jinam! Bože, na to nemám čas. Buď mi ty mrkve dej, nebo si je vezmu. To se neopovážíš. - Že ne? - Tak si to zkus. - To bych nedělal. - Co? Proč? Na reputaci kašlu. O reputaci nemluvím. Tyhle postavy jsou silnější, než si myslíš. Tenhle týpek?

Prodavač z Honeywoodu? Vážně, garantuju, že je silnější, než čekáš. Jsem na 60. úrovni, porazil jsem armádu skřetů, tahle svině na mě nemá. Říkám, že bych to nedělal. Tak teď jsem zvědavý. Do hajzlu. - Ty jsi na mě zaútočil. - Jo. Jaký je to pocit? Zhebni, zm*de! Sakra.

- Ty seš s ním? - Ne, ne. - Tak s kým? - Ne. S nikým. - Chceš ovoce? - Ne, díky. - Čerstvé banánky. - Ne, díky. Mazej, jestli nemáš hlad. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proste blud. Zabiješ v hre sliepku a idú ti po krku jak vrahovi Ludí. Dotkneľ sa NPC, ta sa idú posrať. Už sa mi stalo v hre , že NPC stráž, zavadil o mňa ramenom na chodníku, a zrazu " Hej, ty! Ty si na mňa zaútočil ?". A už ma naháňalo cele mesto aj s dedinčanmi. No trapné. Hra sa honosila , aká je realna. Ta určite by ma obyčajní ludia nahanali jak v realite by si každý hladel svojho, šak som bol aj svedkom jak jeden zapáral v strede autobusu do niekoho ta všetci hlavy dole, obyčajný 20 ročný šašo.. , že podľa reality hry. kraviny.
Postava, aj keď NPC, ktorá predáva mrkvy a banány a má taký meč ako lvl 200 sa na tú 200ku najprv musel vymakať a tak je jasné , že je aj majetkom niekde uplne inde vysoko a nebude predávať mrkvy a míňať tak svoj čas za zárobok pár drobných za mrkvy , keď má meč za milion. ty vole bez logiky!

07

Odpovědět

Hej, trochu divná hra to musí byť, ak sa to tak zobrazí! Na jednej strane má na predaj iba mrkvy, vystupuje NPC ako chudák! na druhej strane je o minimálne lvl 200 viac, čo zmietol 60tku, jak sneh z parapetu svojho okna! A normálne každý vie, že do NPC postáv s nezapára!
Ani ja som síce nezapáral, ale stejne mám výpoveď. NPC si drži miesto a ja idem do p****e. (To len tak ma námatkovo napadlo)

07

Odpovědět

První! :-)

07

Odpovědět

Cože? Diskuze pod videem? Jsme snad v 21. století? :D Vítám všechny komentující zpět v moderní době :))

162

Odpovědět

Pamatuji se na dobu, kdy se pod videi i diskutovalo :D

121

Odpovědět

Tak snad je zase zpět :)

130

Odpovědět

+XardassSuper, díky za to :)

31

Odpovědět

+tatokNejvětší dík patří richjovi, který nám ochotně pomohl 🙏

71