Omylem zlodějemEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 353
To se takhle překliknete a už je oheň na střeše!

Přepis titulků

Zdravím, dobrodruhu. Sehnal jsi bylinky, které potřebuju? - Jasně. - Skvěle. Moc ti děkuji, dobrodruhu. Konečně budu moci vyrobit lék, který naše vesnička potřebuje. - V pohodě. - A teď tvá odměna. - Není to moc, ale víc toho nemám. - Prima. A víš ty co? Protože jsi mi tak hezky pomohl, pokud budeš potřebovat lektvary nebo kouzla, tak přijď za mnou, udělám ti cenu.

- Super výhoda. Díky. - Není zač, drahoušku. Připomínáš mi mého syna, když mu bylo tolik jako tobě. Roztomilé. - Díky, dobrodruhu. - Díky. - Těším se na viděnou. - Zatím. Do háje. - Jejda.

- Co to děláš?! - Chtěl jsem se odejít, ale vzal jsem… - Zloděj! Ne, nejsem zloděj. Vrátím to, hele. Byla to nehoda. Krást od ubohé staré bylinkářky? Copak nemáš kouska studu? Já nekradl, jen jsem chtěl odejít. - Zloděj! - Ne! Byla to nehoda! - Za svůj zločin zaplatíš! - Ale no tak! Co to ku*va je? Ne! Pardon! Střelila jsi mě!

No tak, ne! - Zloděj! - Byla to nehoda! Je*at, mizím! - Ale ne, už zas! Do háje! - Zloděj! Zloděj! Zloděj! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zapomněl na standardní praktiku. Předat úkolové předměty a dokončit úkol. Zavraždit zadavatele a vzít si z mrtvoly úkolové předměty zpět, plus další (peníze apod.). Vyrabovat okolí. Odejít z lokace. Vrátit se do lokace. Přijmout úkol ... ;-)

11

Odpovědět

Napřed nasadit hrnec na hlavu, pak teprve odcházet! :D

110