On to všechno uděláEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:3 948
Některé postavy nechávají všechno na dobrodruzích, které ani neznají…

Přepis titulků

- Ahoj, Gregu. - Ahoj, Frede. Jak je? Dobře. - Mohlo by být líp. - Co se děje? Ale nic. Ztratila se mi dcera. - Cože? - Jo, má ji smečka vlků. To nic. - Cože? Děláš si legraci? - Její matka je strachy bez sebe. - To si dovedu představit. - No jo. Co děláš tady?

Proč ji nehledáš? Čekám na nějakého dobrodruha, co by ji našel. - Ale co když se nikdo neukáže? - Zrovna jeden jde. Dobrodruhu! - Co se děje? - Prosím, má holčička si včera hrála a unesli ji vlci! - Jak mohu pomoci? - Vlčí jeskyně je na kraji města. - Prosím, zachraň ji. - Přijímám. - Prosím, neplýtvej časem, dobrodruhu.

- To zvládnu. - Pohodička. - Kdo to byl? - Netuším. - Netušíš a poslal jsi ho zachránit dceru? - Proč ne? - Je to tvá dcera a unesla ji smečka vlků! - Možná už je mrtvá! - Proč z toho děláš takovou vědu? Jak to, že jsi tak klidný? Ty taky posíláš dobrodruhy dělat svou práci. Já po nich chci, aby našli mé ovce. Tohle je tvá dcera!

Co když ten dobrodruh uteče? - Nebo se pustí do… - Tady jsou! - Andílku můj! - Tati! Díky bohu, že jsi v bezpečí, dítě mé. Díky, dobrodruhu. Nevím, co bych si bez tebe počal. + 500 ZKUŠENOSTÍ Tati, můžu si hrát u strašidelné jeskyně? - Jasně. - Hurá! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A cenu "otec roka" vyhráva...

90

Odpovědět

aaaa ti parchanti to delaj schvalne a pak delaj jako ze maj pro nas questy!

190

Odpovědět

Zbožňuju Grega a ty jeho grimasy :D

121