OvladačEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:6 821

Jak zazní i ve videu: Hráči na PC jsou nadřazená rasa. Konzoláři, jděte se bodnout!

Poznámka: Crossplay znamená možnost hrát stejnou hru na různých platformách.

Přepis titulků

Je po všem, ty chátro. Mám totiž výhodnou pozici a zbraň pro boj na dálku. Sakra. Povedený úskok. Nyní však zahyneš. Opět ses vyhnul. Ale nyní vydechneš naposledy. - Co to děláš? - Chci tě zasáhnout. Ale máš velkou kliku. Počkat, ty hraješ na konzoli?

Ach ano, na mocném Xboxu. Zrovna aktivovali crossplay, co? Ano. Připrav se poklonit před svými xboxovými mistry. Víš, to se má tak. Já hraju na PC. Stůj, ty chátro! Je mi fuk, co máš za ovladač, já mám klávesnici a myš. A ty jsou prostě lepší.

Hele, aby to bylo fér, tak tě nechám jednou vystřelit. Dobře, podepsal sis rozsudek smrti. Připrav se na setkání se stvořitelem. Připrav se pocítit polibek smrti. Skoro. Vítej v crossplayi. Hráči na PC jsou nadřazená rasa, hňupe. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strašně jsem se smála, když jsem to viděla, ale mnohem víc, když jsem se coby PC hráč předevčírem pokoušela hrát Destiny 2 na PS4 ... tutorial jsem prošla jenom díky granátům :D

60

Odpovědět

ja som myslel, že ma luk nizkej urovne

10

Odpovědět

Sorry lidi ale souhlas. že konzole jsou dělané pro jiné hry než akční RPG a jiné hry kde jde o reflexy je zkrátka realita.
Vezměme si to na tom prvním příkladu kde jsem na to přišel. Kdo si tu vzpomíná na Doom 3? Ano pro mě naprosto nezapomenutelná hra, mám originálku i s DLC a pak BFG edici. A u BFG edice se to všechno totálně posralo protože je to port z XBOX verze pro PC. Baterku máte na rameni což totálně zabíjí atmosféru, inteligence nepřátel je na úrovni mikroba, přísahám i na Ultra obtížnost je to těžká nuda. Tak mi tady netvrďte že konzole je nad PC, zkrátka není.

151

Odpovědět

A ja z nahledovky myslel, ze uz je blond :D

10

Odpovědět

Já mé dvě děti jsme se dusili smíchy! :D A to nehrajeme..! :D

70

Odpovědět

Pobavilo.

90

Odpovědět

To jsou na světě fakt tací retardi co hrajou s gamepadem takhle ? Nadřazená rasa ? Ještě sem nehrál hru která by se lépe nehrála na gamepadu. Jakože hraju RPGčka, střílečky, přiběhovky atd a bez autoaimu. Dokonce se dá vždy nastavit citlivost atd... To je snad první jejich video kde si říkám jestli se úplně posssrali nebo co

070

Odpovědět

Konzolista :-D s celou svojí omezeností. Vítej :-)

750

Odpovědět

Beru te asi tak vazne jako esport scena bere strilecky na konzoli :D

530


Odpovědět

+Richmond153Richmonde 153 je mi líto, že ti to matka s otcem neřekli dříve ale ten pán na videu je autistický píčusák.

00

Odpovědět

+Severesuriususa tebe nić nepovedali o výchove, 1:1

00

Odpovědět

+Richmond153To moc ne no. Zatím nebylo třeba výchovu řešit vzhledem jo tomu, že nemám zatím žádného haranta na krku. Ale až nějaký bude povedu ho k tomu že sledovat lidi co hrajou hry je větší pičovvvina než si sám tu hru užít.

00

Odpovědět

+Severesuriususk tvojej výchove ;-)

00

Odpovědět

+Richmond153Fčera sem jed mražený kus kus z Vietnamu

00

Odpovědět

Tak já se zeptám...kolik profesionálních hráčů hraje s gamepadem, když je to tak úžasný? Jasně, vemeno, co nemá zvládnutou základní motoriku prstů asi gamepad ocení, ale ostatní na PC budou hrát o třídu líp :D

50

Odpovědět

Tak konzole jsou pro takové to klikání skákaček z gauče s pivem v ruce. Přece mi nechcete tvrdit, že někdo s mozkem v hlavě si koupí konzoli na skutečné hraní. :D A za pár stovek si z PC koupí ovladače uděláte konzoli, třeba na Mortala... easy byznys. Ale jinak hrát na konzoli je peklo. To se nejčastěji kupuje jako hračka dětem, které ještě nemají dostatek rozumu na ovládání PC. Proto jsou na ně mířené reklamy a také kvůli tomu, když si dáte konzolovou hru přes emulátor do PC, tak je tak neuvěřitelně lehké ji dokončit. Je stavěná na příšerné ovládání a proto ten handicap. ;)

40

Odpovědět

To není vtip, ale pravda. Člověk hrající na konzoli se základním ovladačem si proti kombinaci myš/klávesnice ani neškrtne. Bohužel to došlo tak daleko, že optimalizace her pro konzole kazí hry na PC, protože například v Alien vs Predator se vetřelci pohybovali jako náš prezident, aby je měli konzolisti šanci trefit.

401

Odpovědět

ROFL!

230

Odpovědět

To je, pravda... Aby si zahráli lidé co nemají na PC, tak se některé hry skutečně optimalizovali pro konzole a tím se obtížnost snížila... prostě na úroveň ovladače (nebo retardovaného blbečka sedícího za myší s klávesnicí).

00

Odpovědět

Jsem čekal že na poslední výstřel zapne Aim assist :D

321

Odpovědět

Taky jsem čekal že se trefí (i bez assista), ale že to borcovi ubere tak 15% lajfů.

10

Odpovědět

od začiatku som tušil že začne okolo neho pobehovať, tam gamepad nemá šancu a dajú sa pekne vytrolliť, mýlil som sa :D

40

Odpovědět

PC MASTER RACE!

512