Ovládnutí mysliEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:5 365
Někteří hrdinové jsou tak mocní, že mohou na chvíli změnit myšlení postav, které nejsou úplně nejbystřejší.

Přepis titulků

Hej, naval zlato, nebo tě oloupím! To je přece definice loupení, ne? To je nějakej chytrolín! - S takovým přístupem tě někdo oloupí. - Dávej si pozor. Oloupíme tě. Hele, není to Strážce? No jo, pojďme tudy. Co to děláš?

Oloupíme ho! Děláš si legraci? Nepamatuješ, co se stalo minule? Oba nás rozsekal. Co jsme? - Lupiči. - A co lupiči dělají? Loupí. Tak ho pojďme oloupit! Hej, naval všecko zlato!

Mě oloupit nechcete. - Už ho nechci oloupit, Charlesi. - O čem to mluvíš, Bernarde? - Přemýšlel jsem o tom. - O čem? O životě, který vedeme. - Může vést jen k jednomu. - Jo, ke zlatu. K utrpení. Když se nad tím zamyslíš, koho vlastně olupujeme? Olupujeme je?

Nebo olupujeme sami sebe? Vždycky jsem si myslel, že je – o jejich zlato. - Jo ty to myslíš nějak metaforicky? - Přesně, metaforicky. Myslím, že chci začít dělat charitu. Co to? To se chceš stát pozitivním vlivem na naši komunitu? - Jo! Chci pomáhat lidem. - Třeba vybírat peníze na sport? A prodávat dorty a tak. Jo!

Mohl bych upéct svůj mrkvový koláč! Jo, tvůj mrkvový koláč je perfektní. A udělám ho i se sýrovou polevou. Jo! Představ si, že tuhle naši lupičskou moc přetvoříme v pozitivní vliv na komunitu. Využijeme naši moc k dobru, ne ke zlu. Co jsme? - Pomahači? - A co dělají pomahači? Pomáhají lidem.

Tak jim pojďme pomoct! Zdravím, pane, můžeme vám pomoci? - Chcete pomoct? Cokoliv. - Nechte mě projít. - Jistě, až po vás, pane. - Poslužte si. A přijďte, až budeme prodávat dorty. - Nádherný den, pane. - Krásný den. - Hej! - Co? Není to Strážce?

No... Jo. - Víš, co bychom měli udělat? - No tak, neříkej to. - Oloupíme ho! - Ale do pr-- Překlad: Xardass www.videacesky.cz Není to Strážce? Ano. Co se děje? Zapomněl jsi na repliku? - Bernarde!

- Co to je? - Kde to jsem? - Vrať se do obrazu!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

potitulková scéna... Copak Strážce ale jmelí :D

70

Odpovědět

tak toto je herecky talent v plnej nadhere :D

250