PadouchEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:2 752
Mnoho her má systém morálky a umožňuje vám hrát za klaďase i padouchy. Ale opravdu je to na obou stranách barikády stejná sranda?

Přepis titulků

- Čus bus! - Jak je? Ty máš novou postavu? - Jo, chci zkusit být padouch. - Fakt? Jo, všechny moje postavy jsou klaďasové, tak jsem chtěl zkusit být zloduch. - Určitě na to máš? - Jak to myslíš? Padouch není jednoduchá role. Já to zkusil a nešlo to. Proč? Stačí se chovat jako padouch. Třeba okrást farmáře česneku. Zabav ho a já mu vyberu kapsy.

Dobře. Zdravím, jak ti mohu pomoci? - Obchod. - Jasně, co chceš koupit? Možná… A sakra. - Co to děláš, dobrodruhu? - Nic. - Ty mě okrádáš? - Zavoláš stráže? Ne, nezlobím se, dobrodruhu, jsem jen zklamaný.

GREG SI TO BUDE PAMATOVAT UKAZATEL MORÁLKY Tak jaký byl první zlý čin? Jo, v pohodě, bylo to super a sranda. Fakt jsem si to užil. - Vypadalo to, že si to užíváš. - Jo, tak jo… - Ty vole, upustil pytlík se zlatem. - Fajn. +60 ZLATÝCH - Zlato jen tak!

- Ty jo. Zdravím, snažím se najít své zlato, které jsem tady ztratil. Pomůžeš? 1) VRÁTIT ZLATO 2) LHÁT Nic jsem neviděl, pardon. Aha, mělo by být tady někde. Já ho neviděl, takže… No nic, žádné další už nemám… Kolik zlata mi asi dneska dají na černém trhu za dítě?

- Co to? - Snad víc než minule. UKAZATEL MORÁLKY No co? Mě to nezajímá. Je mi fuk, že musí prodat děti. - Jasný. - Jsem padouch! - Tvrďák. - Padouch. Pořádný zloduch. Kde mám další oběť? Na druhém konci města je nová postava, na které si můžeš smlsnout. - Fajn, pojďme na to.

- Tak jo. - Jsem padouch. - Je to milý děda. Super, paráda, jsem zloduch, takže… - To je on? - Jo, to je on. Zdravím, dobrodruhu. Můj synek se zase ztratil v lese. Sháním někoho, kdo ho najde. Když ho zachráníš, bohatě se ti odměním. - Co ty na to? - Přijímám. - Díky moc!

- Super, paráda. Třeba cestou narazíme na padoušské příležitosti. Hele, on tu odměnu má u sebe. - Jo? - Jo. Takže bych ji mohl ukrást jako od Grega? Ne, okrádat můžeš jenom obchodníky. A on není obchodník. - Aha. - Jak jinak bys tu odměnu mohl získat? Ale ne. To je dost extrémní. To už je moc, ne? Jo, ale jsi padouch, ne?

- Jo. - To by padouch udělal. - Padouši zabíjejí lidi a berou jim věci. - Jo. Ale koukni na něj… - Jsem padouch. - Jo. - Jsem padouch. - Co to děláš, dobrodruhu? Co to děláš? Ale proč? Můj ubohý synek!

Nikdo už mu nezbude. Prosím, nedělej to! Prosím, řekni synkovi, že ho mám moc rád. Odpouštím ti. Hurá! Padouch! To je sranda, co? Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Zabiješ i jeho syna? - Ne! Proč? Jsi přece padouch! A to padouši dělají. Pojď! - Pojďme zabít jeho syna.

- Dobře. Odebírejte prosím! A klikněte na zvoneček a tak.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost podobny byl muj druhy pruchod Mass Effectem, nez jsem zjistil, ze to znovu dohraju za dobraka :D

50

Odpovědět

Ok, yep, taky jsem si u nějaké hry řekl, že na druhý průchod budu dělat zlá rozhodnutí, jenže moje morálka mi to stejně nedovolila. Takový nejsem a je mi to proti srsti. Nedokážu být zlý.

81

Odpovědět

Jo, taky jsem si to kdysi v jedné hře vyzkoušel. A taky mě ale nebavilo být jenom šajny hrdina :)
Takový běžný průměrně morálně pochybný parchantík je nejlepší. jako v RL :D

00

Odpovědět

Zapomněl si vzít odměnu, pro kterou zabil... No a pak je tu otázka, kdo z těch dvou hráčů je větší "bad guy" 😈

21