PákaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:4 786
Taky vám přijdou některé mechanismy ve hrách… nedomyšlené?

Přepis titulků

A je po králi banditů. Copak má? Léčivé lektvary, prima. Dobrá práce, dobrodruhu, věděl jsem, že krále banditů porazíš. Bylo by to snazší s pomocí nejmocnějšího čaroděje. Nyní musíš zatáhnout za páku a vstoupit do skrytého chrámu. Prima. Jakého skrytého chrámu? Nyní musíš zatáhnout za páku a vstoupit do skrytého chrámu. Jakou páku?

Kde zhruba je? Aha, tak to asi musím najít sám. Tak jo. Nyní musíš zatáhnout za páku a vstoupit do skrytého chrámu. Pardon, jakou páku? Nyní musíš zatáhnout za páku a vstoupit… Sakra. Dobře. Není tu nějaký klíč? Tady někde? Ne? Ne? Uniklo mi něco? Musíš zatáhnout za páku a vstoupit do skrytého chrámu.

Kde? Kde je ta páka? A co je tohle? Je ta páka někde daleko odsud, anebo je tady někde? Kde je ta páka? O čem to mluvíš? Pardon, unikla mi nějaká dialogová možnost nebo tak něco? Nyní musíš zatáhnout za páku a vstoupit do skrytého chrámu. Ne? Ještě něco? Musíš zatáhnout za páku a vstoupit… Kašlu na to, vygooglím si to.

Děs. Král banditů, skrytý chrám. Cože? Na stromě za Baradúnem? Na stromě má být páka. Co? Kde? ZATÁHNOUT ZA PÁKU Co to je? Jak? Co? Co? Cože? Počkat.

Tahle páčka? - Páni, to bylo úplně jasné. - Dobrá práce. - Nyní vstup do skrytého chrámu. - Pěkná blbost. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

On si tam fakt jezdil prstem po displeji :D

10

Odpovědět

Tomu hráči se tvůrci nezavděčí. V minulém videu si stěžuje, že mu hra všechno servíruje na podnese a najednou potřebuje poradit. Ať se ksakru rozhodne.

90

Odpovědět

"...now, enter the secret temple!"
- "it´s bullshit" :D :D :D
Děkuji za překlad

40