Pitomá postavaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 502
Některým postavám není rady ani pomoci a prostě jim nedomluvíte, i kdybyste se přetrhli.

Přepis titulků

- Tiše. Moje ovečky jsou nedaleko. - Nic jsem neříkal. Tady je! Jémine, to je spousta banditů! Využijeme můj domácí česnekový granát! Co? Ne. To je zbytečně moc. Já se postarám o bandity a ty se postarej o svou ovečku. Rozumím, dobrodruhu. Neboj, dobrodruhu, já se o ně postarám. NEÚSPĚCH - Co to má být?

- Proč jsi to dovolil, dobrodruhu? To ne já, to ty! Jak jsi to mohl dopustit? Neměl jsem ti věřit! Ty jo, to je otrava. Restartovat úkol? Tiše. Moje ovečky jsou nedaleko. Tady je!

Jémine, to je spousta banditů! Využijeme můj domácí česnekový granát! Ne, žádné granáty, jasné? Ty dva sejmu a třetího vrhacím nožem… Taky můžu něco vrhnout! Můj česnekový granát. - Ne, aby to nedopadlo jako posledně. - Posledně? To neřeš a jdi se podívat do tamté truhly. - Co? Jaké? - Fajn. Dobrodruhu, já se o ně postarám. Ne, já to zvládnu.

NEÚSPĚCH - Co děláš? - Jak jsi to mohl dopustit? Restartovat úkol. Tiše. Moje ovečky jsou nedaleko… Dobrodruhu, jak jsi to mohl dopustit? Jak jsi mohl? - Tiše… - No jo už. - Jémine, to je…

- Dál. Řeknu ti to jednou a jenom jednou. - Co mi řekneš? - Žádné česnekové granáty, jasné? - Ale já si s nimi dal takovou práci! - To je mi fuk. Nesmíš je použít! - Nic víc nemám… - Už drž hubu, Gregu! Slib mi, že ty česnekové granáty nepoužiješ. Dobře, slibuju, že je nepoužiju. Super. Jo!

Ne! NEÚSPĚCH Dobrodruhu, to ses snad pos*al?! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mi připomnělo Paulieho z Mafie...

00

Odpovědět

Skoda ze to neskoncilo s Abaddon quest :D

11