Placené kosmetické doplňkyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:3 536
Utratit pár kaček ve hře, abyste si koupili nějaký hezký kosmetický doplněk, na tom přece není nic špatného. Nebo ano?

Přepis titulků

Tak tady to je, vítej ve Scycraftu. - Ty jo, vypadám trapně. - To nevadí. - Ty vypadáš epicky. Já chci taky. - Klid. Právě jsi začal. - Vypadáš fakt skvěle. - Však jsem na tom strávila šest měsíců. - Šest měsíců? - Třeba tenhle pláštík. Ten je za splnění všeho v Honeywoodu a Darkwoodu. A tenhle kyrys mám za poražení mnichů z High Hookspire bez duševní ochrany. - To zní jako spousta práce.

- To jo. Ale neboj, stačí trocha trpělivosti a pár set hodin hraní a taky můžeš získat… - Kde jsi vzal tuhle zbroj? - Tohle? To jsem koupil. Je to v novém balíčku kosmetických věcí. - Ty jsi za to utratil peníze? Dolary? - Jo. - Co se děje? - Je děs, že si lidi můžou koupit úspěch. - Kdysi to něco znamenalo. - Jak to myslíš? Když jsi viděl někoho v drsňácké zbroji, tak jsi věděl, že udělal něco drsňáckého.

Ale teď si kdokoliv s kreditkou může koupit úspěch. - A podle mě je to ukázka lenosti, ku*va! - Klídek, kámo. Ne! Neuklidním se, kvůli téhle zbroji jsem tvrdě makala. - A já ne? - Ne! Co jsi jako udělal? Co jsem udělal? Tak se na to podívejme… No jo, ucházel jsem se o zaměstnání, pak jsem to zaměstnání získal, trávil jsem tam 40 až 50 hodin týdně a pořádně jsem v té práci makal.

A nakonec jsem vylevelil a odemkl jsem zvýšení platu. Díky tomu jsem získal specifickou výhodu, disponibilní příjem. A malou část tohoto příjmu jsem se rozhodl utratit za něco pro sebe, kosmetickou drobnost ve hře, kterou se učím hrát. Proč ne? Proč bych si nemohl dopřát trošku toho štěstíčka? V tom omezeném čase, který mám mezi prací a spánkem. Jeden malý nákup ve hře přece nikomu neublíží. Maličký požitek, než budu zase donucen vrátit se zpátky do reality a do nekonečného soustrojí klesajících výnosů v naší pozdní kapitalistické dystopii, ve které asi budeme muset žít až do hořkého konce.

Ale jasně, asi jsem jen líný. Pardon. Omlouvám se. Takhle jsem o tom nepřemýšlela. - V pohodě. - Jsou to jen kosmetické věci, že jo. - Nemá to vliv na hratelnost. - Přesně. Tak pojďme. Chci vyzkoušet svůj nový Meč ničení, který jsem si koupil za 100 dolarů.

Dává +30 do všech atributů. Draka to prý zabije jednou ranou. Jdi do p*dele! - Co je? - Vyslechla jsem si celý ten monolog. Boha jeho! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lidé, kteří utrácí ve "free to play" hrách za doplňky, umožňují hrát hru zdarma lidem, kteří za tyto doplňky neutrácí... Pokud se jedná o doplňky, které neovlivňují kompetitivní hru tak, že zvýhodní platícího, nemám s tímto žádný problém.

183

Odpovědět

Olympijská medaile se taky vyhrává a nekupuje. Dřív vybavení skutečně něco znamenalo, dnes jsou to pro mě šašci. Hra by měla odrážet skill v dané hře a ne skill ve hře života.

142

Odpovědět

Tak ona často ani neodráží skill ve hře života, ale peněženku rodičů že :-)

100