Plán bojeEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:4 832
Někdy ve hrách nemusíte (nebo nemůžete) vůbec mluvit. Je to ale na škodu?

Přepis titulků

Kdo je sakra tohle? Měl jsem ti najít hrdinu, co nám vyhraje válku. - A tohle je ten tvůj hrdina? - Ano. Vidím ti na očích, že jsi bitvami zocelený válečník. Mnoho jsi toho ztratil. Vidím za tvýma očima tolik bolesti. Ale vidím tam i naději.

Potřebujeme muže, jako jsi ty. Ale víš ty vůbec něco o válčení? Jen díky němu jsem naživu. Viděl jsem ho v Poušti padlých kosit hordy nepřátel. Proč za našeho hrdinu mluvíš ty? Pokud mám předat dohled nad životy svých mužů někomu, koho jsme zrovna potkali, pak se mi bude muset prokázat sám.

Máš pravdu. Stáváš se velitelem všech zbývajících armád Wraithu. A to okamžitě. Prosím, pojď za mnou. Jak vidíš, jsme přečísleni na všech frontách. Z Kalaboru nám neposlali žádné posily. V Alderkeepu se zase rozhodli posílit vlastní hranice, než aby posílili ty naše.

Jsme v tom sami. Co navrhuješ? Jak to myslíš zaútočit? Nepřátelé mají pětinásobnou přesilu. Bože můj! Tenhle plán by mohl fungovat! Ale co protiútok? O takové taktice jsem v životě neslyšel. Vidím, že životy mých mužů jsou v opravdu dobrých rukou.

To by mě nikdy nenapadlo! Jsi neuvěřitelný, hrdino. Pojďme svolat armády. - Bože, ty seš tak sexy. - To teda! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobrý poznatek: ten velitel (john callen) hrál trpaslíka Oina v hobbitovi :)

10

Odpovědět

Mise líbí, že rostou nejenom obsahem, ale i kostýmy, výpravou, obsazením a herecky se taky zlepšují. Sleduju to fakt s nadšením :)

150

Odpovědět

... ty jo - je s podivem jak se tahle partička zlepšuje ve výtvorech -> dřív jsem je docela hodně nemusel a jejich prvotiny mi přišli spíš trapný než vtipný, ale postupně se výrazně zlepšily ! je to hezký příklad posunu kde se s opakováním tříbí talent a um - myslím že hodně (nás) tvůrců by si z nich mohlo vzít příklad.

11

Odpovědět

a mne zase sedia ich prvotiny. Napriklad tato scenka, ma 3:20min, a po 20sekundach sa to len opakovalo cele 3 minuty, rovnaky zart.

70

Odpovědět

Přesně mi to připomnělo snad každou hru a jednání s velitelem a fakt, že nejlepší je mlčet a všichni mě maj za boha! :D Je to strašně vtipnej fakt. Plus bych rád vyzdvihl 2 úžasné herce v tomto díle...dědu, který střídavé emoce hraje neuvěřitelně a Rowana (je to Rowan, že?), který skvěle ztvárnil retarda :D. A ten "sexy" konec byl třešnička na satiristickém dortu :D.
Děkuji adminům za překlad. :-)

141

Odpovědět

Jo, ten sexy konec to zabil :-D Rádo se stalo :)

72