PodfukEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:7 081
Ne všichni hráči jsou zrovna poctiví lidé, kteří vám chtějí jen pomoci...

Přepis titulků

Ahoj. Ahoj. - Jak se máš? - Dobře, díky. - Vypadáš mimo. - Hraju na účtu své přítelkyně. - Chci ji překvapit a naučit se to. - To je milé. Můžu ti pomoct? Vlastně jo, chci mít v ruce i meč, jak to udělám? To budeš muset otevřít inventář.

- Dobře, jak? - Stiskni klávesu I. Je tu velké okno a v něm jsou nějaké věci. Jasně, vyjmenuj je. Dobře. Je tu meč Vikendiho, to zní dobře. Jo, je dobrý. A taky Murgolův štít. Páni, ten je super. - A Gargothova zbroj.

- Paráda. Všechny jsou oranžové, co to znamená? Že to jsou legendární předměty. Vážně? Páni, Sára má parádní účet. Chceš teda do ruky zbraň? Klikni na ni, vytáhni ji z okna ven a pak to myšítko pusť. Teď je na zemi. Tak to má být? Jo, super.

Abys ho použil, musíš udělat to samé se štítem. Tak jo. Teď je na zemi i štít. Jo, to je normální. To samé musíš udělat s helmou. Dobře, přetáhnu ji tam. A teď je i helma na zemi. Přesně, dobrá práce.

A to samé udělej se svou zbrojí. Dobře. Skvělá práce. Jen pro jistotu, kolik máš zlata? Je tu ikonka se zlatem, prý něco přes 400 000. To je hodně, ne? Jo. Takže teď uděláš to, že i to zlato přetáhneš ven. Dobře.

- A je taky na zemi. - Skvělá práce. Ty jsi to všechno vzala? Ano. A víš proč? Působíš jako skvělý kluk. Tak jsem si řekla, že ti ty předměty vylepším. Zadarmo. Ty jo, to by bylo parádní překvapení pro Sáru! - Jo, bude fakt překvapená.

- Díky! Není zač. Já jdu za svým kontaktem. Je tamhle někde. - A hned jsem zpět, jo? - Dobře. - Díky! - Na viděnou! Ale ne. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ještě jednou, ale trošku jinak... - Víš jak.

- S přimhouřenýma očima.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taková fešanda a tak nesexy hlas.

02

Odpovědět

No to ma vratilo spet o 10 rokov, ked sa mi snažil tiež takto jeden vydrbať ale s lektvarmi, že mu mám ich dať na zem a on mi ich vylepší, ale ja som už bol v aliancii a opýtal som sa hlavneho v aliancii či je to možné, tak ma hneď zarazil, že je to kravina. Spomienka pekná. Dnes by mi to už bolo u p****e a vyhádzal by som zo seba čo by chcel. Hoc aj zbroj. Bejvavalo, že som v tom žil. Ale spomienka pekná.

11

Odpovědět

NoobSlayer je jeho holka s jiným účtem....

40

Odpovědět

Taková dobrá hráčka by 1, nikdy nechodila s takovým noobem 2, nikdy mu nedala heslo k accountu 3, jestli je nějaká šance aby to bylo reálné tak v opačném případě, že by slepě zamilovaný nerd dal account nějaké hloupé (ale hezké) dívce

815

Odpovědět

Upravil bych tu poslední část na ´´jen´´ dívce... A první bod bych škrtl úplně, je to hovadina :D

00

Odpovědět

+pav1Tak jelikož je to celé myšleno jako nadsázka, tak je úplně jedno kolik je tam bodů, i jak jsou relevantní.

00

Odpovědět

No ja byl takovej hlupacek co dal svuj ucet jedne pekne holce... ale vlastne jsem toho nelitoval, pac uz me to nebavilo hrat, a ji to docela slo a bavilo ji to.

00

Odpovědět

+CroNenapsal jsi to hlavní, jestli Ti dala :-)

00

Odpovědět

Metin 2

30

Odpovědět

Je to soulbound, to nepojde použiť. Ale prachy sa hodia.

81

Odpovědět

Zalezi na hre :)

Pamatuji si, ze me taky jednou okradli v guild wars. Chtel jsem prodat mec, jenze typkovy furt padalo trade okno, ze pry nejaka chyba, takle asi 10x. Pak rikal ze musim kliknout co nejrychleji ... samozrejme tam svinak dal malou castku a ja to rychle prijal :D

140

Odpovědět

To bude spíš parodie na hry co solbound neměli a podobné věci se tam děli, byly to takové ty levné napodobeniny WoWka.

33

Odpovědět

+HMTDtreba v lineage 2 to takhle funguje

30

Odpovědět

+xaoHele to jsem chvíli hrál, ale až moc na sólo, ale v té době jsme ujížděli na WoW a DOTA"1" tak nebyl čas se pouštět do dalšího MMO.

00

Odpovědět

Myslím, že se rozejdou

240

Odpovědět

Bych typoval, že jeho holka brzo nastoupí do vězení.

32