PodrazákEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:4 933
Postava vám věří, že splníte její úkol, a tak se k vám přidá. A co uděláte vy?

Přepis titulků

Hledám někoho, kdo mi pomůže zachránit Alderkeep. Hledám odvážného hrdinu, který mi pomůže zachránit Alderkeep. Copak mi nikdo nepomůže zachránit Alderkeep? Dobrodruhu… Hledám vznešeného hrdinu, který by mi pomohl zachránit Alderkeep. Máš odvahu jít se mnou do Alderkeepu a pomoci mi zachránit můj lid? Jasně. Už zdálky jsem viděl, že jsi skutečný hrdina.

Spojme síly a vyrazme tedy. To zní dobře. Přijmout. Fantastické. Než se vydáme na cestu, asi bych se měl představit. Jsem nejvyšší paladin Rhondor z Řádu světla. Můj svatostánek zamořil nějaký mor prostopášnosti. Ale ne, to zní hrozně. I mě samotného toto zlo málem ovládlo.

Ale má víra ve světlo je silná. Celou svou silou jsem tomuto zlu musel vzdorovat, abych jej porazil. Totéž bohužel nemohu říct o svých bratrech. Ale ne, co se jim stalo? Uzřel jsem vnitřní boj, který je zachvátil. Boj mezi dobrem a zlem. Modlil jsem se ke světlu, aby jim dalo sílu. Ale v jejich prázdných očích jsem viděl pouze temnotu.

Tehdy jsem věděl, že musím uniknout. - A tak jsem unikl. - Ty jo, to zní hrozně. Ale vypadá to, že světlo mě ještě neopustilo. Ne, naše setkání nebyla náhoda. Vidím, jak z tebe vyzařuje dobrota. Věřím, že ty jsi ten, který podle proroctví zachrání náš lid. To je od tebe moc hezké. Rozpustit skupinu.

Čau. Máš pravdu, bude efektivnější, když se rozdělíme. Na viděnou v Alderkeepu, hrdino. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu Existuje hra kde lze obrat živé NPC o věci? :D

30

Odpovědět

Jop, v některých hrách, když ti pomáhá a doprovází NPC na cestách, tak mu můžeš spravovat inventář :D

20

Odpovědět

Dragon Age! :-D

00