Polední přestávkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:1 629
I herní postavy si občas potřebují odpočinout…

Přepis titulků

Díky, bez těch otravných krys bude tady v krčmě mnohem větší pohoda. Bodger. Pro toho něco mám, ne? Jasně, donést trpasličí dýku z murgolských dolů. To mám hotové. Získal jsem trpasličí dýku z murgolských dolů. Získal jsem trpasličí dýku z murgolských dolů. Díky, dobrodruhu, že jsi tu trpasličí dýku získal. Nech si ji, za 15 minut se setkáme u mé chýše, kde ten úkol dokončíme.

Co? Zrovna obědvám, tak si tu dýku nech a potkáme se za 15 minut u mé chýše. - Vezmi si ji. - Obědvám, tak za 15 minut. - Ne, ne, vezmi si ji hned. - To by nešlo. - Obědvám, takže… - Ale jsi tu. Tak si tu dýku vezmi. - Za 15 minut. - Ne, hned. Mám zrovna pauzu na oběd, co na tom sakra nechápeš?

Všechno. Jsi NPC, tak co blbneš? Pardon, možná nechápeš, co se snažím říct. Řeknu to tak, abys to pochopil. Teď nesplním. Splním později. To je nehoráznost! Takže abych si to ujasnil, ty jsi po mně chtěl trpasličí dýku z murgolských dolů, které jsou až za lightwoodským lesem, a teď ji nechceš? Ne, chci ji.

Ale až za 15 minut, až dojím oběd. Co to má být? Vezmi si tu dýku. - Vezmi si ji! - Ne. - Vezmi si ji. - Nevezmu. Dobře. Tak já ji prodám. - To neuděláš. - Ale udělám. - Nic za ni nedostaneš.

- To je fuk, hlavně že ji nebudeš mít ty. Fajn, tak mi tu dýku dej. Díky, dobrodruhu, že jsi tu dýku získal. Není zač. Vidíš? Pohodička. Kde je to? - Co? - Dokonči ten úkol. Potkáme se u mé chýše za 15 minut, dokončím ho tam. To si děláš srandu, ne? Řekni: „Úkol splněn.“ - Ne.

- Řekni jen: „Úkol splněn.“ - Úkol nesplněn. - No tak fajn. Řekni to, nebo tě probodnu mečem. Pardon, co jsi říkal? Nerozuměl jsem ti. Ty bláho, máš mnohem vyšší úroveň, než jsem čekal. Víš ty co? Přemýšlel jsem o tom… A vlastně mi to nevadí. - U tvé chýše, že? - Jo, za 15 minut. Za 15, 20, 30, dej si načas.

To vypadá na chutnou polívku. Dobrou chuť. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář