Poplach!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 096
Kolik času potřebují stráže na vyhlášení poplachu? Někdy to působí, že stačí zlomek vteřiny…

Přepis titulků

Za mír v království. Do hajzlu, to bylo těsný, ty vole! Tak copak u sebe máš? - Já tě viděl. - Co? JSI PROZRAZEN Ne, co to má být? Ne! - Jsi prozrazen. - Ale já tě bodnul. - Jo, už to tak bude.

- Tak jak to, že jsem prozrazen? - Do hajzlu, co to je? - Spustil jsem poplach. - Co? Ne. Vždyť jsem tě zabil! - Jo, no. - Tak to zruš. - Na to je pozdě. Otočil jsem, zahlídl jsem tě, tak jsem spustil poplach. Jak? Jak jsi ten poplach spustil? - No, to my už tak děláme. - Tak mi pěkně vysvětli jak. Fajn. Otočil jsem se. A pak jsem spustil poplach. To teda ne!

Otočil ses, já tě bodnul a ty jsi chcípnul! Poplach jsi nespustil! Jednu věc dělám pořád. Spouštím poplach. - Nic jsi nespustil! - Jsem tím proslulý. Nic jsi nespustil, ty hajzle! Někde tady musí být, protože zazněl poplach. - Ví, že tu seš, protože slyšel poplach. - Jak to děláš? - Viděl jsem tě, takže jsi prohrál. - Lháři zasranej! - Jsi prozrazen. Do něho, hoši. - Ne, ne, ne! - No tak!

To snad ne. Do hajzlu! - Na něj. Dobrá práce, hoši. Za mír v království! Za krále a za vlast! - Za mír v království! - Za krále! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář