Poslední ránaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:5 052
Dnes nás čeká krádež, ale taková trošku netypická.

Přepis titulků

Celé hodiny trvala naše krvavá potyčka. Byli jsme znavení a zranění, ale pokračovali jsme v boji. Do boje jsme zapojili každičkou buňku svých těl. Konečně jsem jej porazil. Bylo to nekonečné, ale konečně byl můj. Čekala na mě má chvíle slávy. Viděl jsi to? Páni!

Jedna rána a bylo po něm! Panebože, tohle není silný luk. Fakt ne. Ale dostal jsem ho. Vyšlo to. Tak jo, co to tu máme? Panebože, hromada zlata. Děláte si srandu? Proč si na něj lidi stěžují? Byla to hračka. Stačila jedna rána. Zkušení dobrodruzi říkali: „Zabít ho trvá hodiny.

Doslova hodiny.“ A já ho dostal jedinou ranou. Viděl jsi to, ne? Hej ty, viděl jsi to, ne? Dostal jsem ho jedinou ranou. Já totiž věřím. Víra hory přenáší. - Panebože, Raoulova lebka! - Super, měl u sebe tuhle lebku. Má cenu 50 000 zlatých! Nemůžu uvěřit, že se to povedlo jedinou ranou!

Jedinou ranou! Jedinou! Jo. No nic, bylo to super, rád jsem tě poznal, už půjdu. Na viděnou. Ku*va! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Do prdele už!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No na konci som cakal zasluzene PK ale co uz .. sakra totok mi pripomina lineage a za toto sa vyhlasovaly vojny allianciam :D

60

Odpovědět

Jsem si na 100 % jistý, že tato hra nemá PK alespoň mezi členy stejné frakce. :-D JInak by byl už mrtvý.

10

Odpovědět

Hezká připomínka Warcraft 3 traileru :)

130

Odpovědět

Cakal som nejaky "bonus" ked presla kamera na oblohu s bleskami :)

11