Povinná prohraEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:2 582

Taky nesnášíte situaci, kdy vás hra z příběhových důvodů nutí prohrát?

Poznámka: Za mě je v tomhle ohledu nejhorší boj s Lethem v druhém Zaklínači. Ještě by se možná dalo snést, že vás Letho v cutscéně porazí (bez ohledu na průběh boje) a pak vás kvůli společné historii nechá naživu. Ale pokud vás stihne porazit před tím, než jej dostatečně zraníte a tuto cutscénu aktivujete, tak vás prostě zabije. Naprosto neprůstřelná logika, co?

Přepis titulků

Budeš litovat dne, kdys zkřížil cestu se Schmerlockem, vrchním černokněžníkem Argytu. Ubohé. Mě nikdy neporazíš, dobrodruhu. Myslíš, že… Zajistím, že… Já tě… Myslíš, že mě…

Připrav se… Já tě… Nikdy mě… Nikdy… A mám tě přesně tam, kde chci. Co to sakra je? Vypadá to, že Schmerlockovi, vrchnímu černokněžníkovi Argytu, se nemůžeš rovnat. Co se děje?

Proč jsem najednou zraněný? Škoda. Čekal jsem od tebe víc, dobrodruhu. Počkat, tohle je vynucená prohra? Je, že jo? Hra mě nutí prohrát. A teď nikdy nezískáš očarované smaragdy z Argytu. To je ale blbost! Proč s tebou musím bojovat, když nutně prohraju? Dost jsem se připravoval, což byla zjevně ztráta času.

Místo toho jsi ochutnal porážku z rukou Schmerlocka, vrchního černokněžníka Argytu. Porážku? Pardon, během toho, co jsem tě mlátil, mi to asi uniklo. Žalostný dobrodruhu. Hele, když mě nutíš prohrát, tak aspoň uvěřitelným způsobem. Tenhle boj byl lehký jak facka. Nakládal jsem ti jedna báseň. Žalostný dobrodruhu, nestojíš mi za to. Takže tě nechám naživu.

Ty bláho, díky, taková štědrost! Hnát se za někým tak žalostným, jako jsi ty, mi za to nestojí. Já tě porazil. Adieu, dobrodruhu. Na viděnou. Ne, počkat, neopovažuj se odejít! No, pokud mě chceš zabít, tak si mě chyť. Dobře. Ne, ne, ne!

Ty hajzle! To je děs! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Připrav se… Mám navrch… A mám tě přesně tam, kde chci. Co to sakra je? A máš to, ty mrcho.
 

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dvě hodiny ztracené v Mafii u pokusů zabít při honičce Sergia. To mohl vymyslet jenom Vávra.

24