Přehršel úkolůEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:3 437
Někdy je těch úkolů prostě moc.

Přepis titulků

Tak jo, jdeme na to. Budu se držet hlavního úkolu. Očaruju svitek a jdu pryč. Mám 12 vedlejších úkolů a další nepotřebuju. VSTUPUJETE DO DARKWOODU Kriste pane. Pardon, neviděl jsem tě. Dobrodruhu, máš skvělé načasování. Mám pro tebe veledůležitý úkol, dobrodruhu.

Potřebuju, abys zabil sedm červů. Bohatě se ti odměním! - Přijímáš tento úkol? - Ne, pardon, nepřijímám vedlejší… Vedlejší úkoly. Teď ne. No co už, jeden zvládnu. Seš sympaťák. Přijímám. Tak jo, zabít červy. - Kriste pane! - Dobrodruhu, potřebuju tvou pomoc. - Ne, nepřijímám vedlejší úkoly. - Prosím, pomoz mi! Ne, už na ně nemám místo.

Prosím, dobrodruhu! No tak dobře, přijímám. ZABÍT SEDM ČERVŮ OKRÁST PĚT BABIČEK - Jo. Kriste pane! - Brý večír. Dnes by mohly brát, viďte? Jasně, proč ne. UKRÁST DESET RYB Fuj. Díky. - Ku*va!

- Dobrodruhu, pomoz mi s úkolem! Ne! Už jich mám dost! Nechci další! NASBÍRAT PĚT PÍSNÍ SIRÉN ZABÍT LEDOVÉHO DRAKA Chci se držet hlavního úkolu! NASBÍRAT PĚT ZMRZLÝCH OCÁSKŮ VYLÉZT NA MT. SEREMENKALA SEHNAT DESET BADGEROVÝCH ZUBŮ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mají to zabugované...Vykřičník by se po přijetí questu měl změnit na šedý otazník ;-)

80

Odpovědět

Nie nutne ak maju viacero questov. Co vyzera ze maju ked mu nechceli dat pokoj :D

30