PřijímámEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:10 982

Znáte to... to si tak v klidu chodíte po světě nějaké MMORPG hry a ze všech stran se na vás valí questy. Některé jsou snazší, jiné náročnější, ale vy je přece stejně chcete splnit všechny.

Přepis titulků

Dobrodruhu... Byl jsem otráven... jezerní čarodějkou. Zbývá mi pár minut života. Ale ty mě můžeš zachránit. Stačí když nasbíráš pár léčivých hub... a možná přežiju. - Přijímám.

- Děkuji ti, hrdino. Ale pospěš... Můj život visí na vlásku. Ty, hrdino, ztratil jsem svoje kovářské kladivo. Když mi ho pomůžeš najít, bohatě se ti odměním. Budeš si u mě moci nakoupit s exkluzivní slevou. Přijímám! Počkat, cože? - Pojďme to kladivo najít.

- Počkat, to ne. To mě tu takhle necháš? Pokud si dobře vzpomínám, spadlo mi někde tady do trávy. - Umírám. - Vydej se se mnou do Gerdawnova zámku. Přijímám! Očarování? - Zářivý stínostrom. - Kdo vede? - Zkusíme se podívat do stájí. - Zabijeme sedmero tamních draků. - Pane jo.

- Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Tohle nemůžeš přijmout. Není to quest. - Přijímám! - Není to quest! - Najdeš mou knihu kouzel? - Přijímám! - Bezsrstý krtek. - Tady jsem byl na pikniku... - Přijímám! - ...s Gregovou ženou. Přijímám! Ticho, Gregu! Děkuji ti, hrdino.

Rychlost, s kterou jsi tento quest splnil, mi zachránila život. Zvládl jsi to skvěle. Přijímám! Přijímám! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mi připomíná quest ve Witcher 3, Yennefer mě čekala někde na náměstí v Oxenfurtu (pěkně chcalo), nějak se mi s ní nikam nechtělo, řekl jsem si že počká, tak jsem odešel udělat příběhovou linku na Skellige. Když jsem se za ní asi po měsíci vrátil, ani nebyla nasraná :D

240

Odpovědět

Tenhle se mi líbí nejvíc :D

112

Odpovědět

Takže nakonec udělal i ten nezáživný úkol s houbami a dostal jenom 15xp? Já bych dal "Abort" ;-)

20

Odpovědět

... ale... ale... To bys pak neměl questy z Honeywellu splněné na sto procent!

120

Odpovědět

+¯\_(ツ)_/¯Sorry, moje chyba. Já zapomněl zmínit, že jsem ten quest už viděl minimálně 27x a grindování po 15xp se opravdu nevyplatí, když za stejný čas najdu kladivo za 150xp a ještě dostanu lootbox :-D

10

Odpovědět

+randomofamberJo tak! * LIKE *

00

Odpovědět

Zatiaľ najvtipnejšia časť (..who's winning..)

42

Odpovědět

:-))))

60