Příliš mnoho úkolůEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:2 376
Někdy máte tak moc vedlejších úkolů, že se rozhodnete na některé z nich úplně vykašlat. Ale jaké to má dopady na herní svět?

Přepis titulků

Díky, že jsi našel moje ovce. Ty potvůrky mi pořád utíkají. Je načase, abychom opravili díru v mém plotě, pomůžeš mi? - Jasně, přijímám. - Super. Nejdřív potřebujeme materiál. - Až ho získáš, přijď za mnou. - Jasně. Co za věci teda potřebuju? Kriste pane! Kolik úkolů mám?

A co je to vůbec za úkoly? Tak jo, musím to pročistit. Zrušit úkol. Zrušit úkol. Nemám zájem. Taky ne. Zrušit… Ahoj, Frede! - Co to děláš? - Nic. - Ty jsi zrušil můj úkol? - Co? Ne. Ale jo, že jo? Ne!

To teda ne. Uff, tak to se mi ulevilo. A jak to teda vypadá? - S tvým úkolem? - Jo. Všechno v pohodě. Paráda. - Aha. - Jo. - Netušíš, co je to za úkol, že ne? - Ale jo! Super. Tak pověz. Tvůj úkol… spočívá v tom, že mám porazit…

Vyrobit… - Doprovodit… - Najít mou dceru! Přesně to… Jo, najít tvou dceru. Slíbil jsi mi, že mou dceru najdeš, už před měsícem! - Jo. - A jak to jde? Dobře. Mám pár vodítek. Makám na tom. Jako šroub. - Nemůžeš přiznat, že jsi můj úkol zrušil?

- Dobře, zrušil jsem tvůj úkol. Asi. - Asi? - Nevím, mám hodně vedlejších úkolů. Takže moje dcera je jen vedlejší úkol? Ne, to ne… Vlastně jo, je jen vedlejší úkol. Mám toho teď hodně. To jsem nevěděl. Co třeba? - Nevím. Záchranu světa. - Fakt? Pomáhám čaroději Baradúnovi a snažíme se porazit Ohnivé pány. Pardon, to jsem si neuvědomil.

To vysvětluje, proč běháš po vsi s Gregovými ovcemi! - Viděl jsem tě! - To se nepočítá. Ty ovce jsem měl cestou. Ne, ne, já to chápu. Na Grega si čas uděláš, ale Fred si může nas*at! - Není to osobní. - Samozřejmě že ne! Prostě máš víc času na přežvýkavce než na mou dceru! Na mou vlastní krev!

No dobře, tak mi ten úkol zadej znovu. Zadej mi ho a já ho splním. - Nemůžu. - Proč? Protože jsi ho zrušil. Je pryč. No ale co tvoje dcera? - Tu už asi nikdy neuvidím. - Co? Předpokládám, že je mrtvá. Do hajzlu, pardon. Ne, v pohodě.

Neměl jsi čas. Protože jsi pro farmáře česneku hledal ovce! Ku*va! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář