Příliš vysoká úroveňEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:4 339
To si takhle splníte všechen vedlejší obsah, co hra nabízí, a pak…

Přepis titulků

Čerstvé masíčko. Z tvých nemotorných krůčků usuzuju, že nejsi žádný profík. Tohle je území cechu zlodějů a lidi jako ty tu nejsou vítáni. Zrovna jsi dokončil své roztomilé dobrodružství v Honeywoodu? Cokoliv ses v té díře naučil, ti tady nepomůže. Připrav se na smrt, ty malý ufňukaný… Co to jako je?

Kde jsi sebral tu zbroj? Proč ti hoří meč? Co to je za orby? Dělal jsem vedlejší úkoly, našel jsem super věci, levelil jsem. Ne! Takhle to nemá fungovat! No jo, pardon, splnil jsem nějaké kontrakty, prozkoumal pár jeskyní a tak. A teď jsem připraven na hlavní linku. - Tak pojďme na to.

- No… I tak se nemůžeš měřit s vůdcem cechu zlodějů! Vidíš? Vidím, že se třeseš! Ale už je pozdě utéct! Trapné! To bys mohl… Ku*va! Chceš ještě, jo? Tohle je tvá poslední šance se vzdát!

Ukaž, co umíš, ty zk… Prima. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na to mají hráči anglicismus "přefarmeno" :-)

00

Odpovědět

Některé nové hry mi příjdou že jsou takovéhle i bez toho že jste over-leveled, já teda radši semtam umřu a užiju si nějaké napětí a riziko, než to všechno nudně zabíjet jedním kliknutím. :)

21

Odpovědět

Jsou horší případy. V Darkest Dungeonu jsem nemohl překonat jednoho bosse, tak jsem dělal jiné linky, vylevlil jsem si partu, vylepšil jsem jejich výbavu, a... hra mi sdělila, že mě s vyšším levlem postav na toho bosse nepustí.
V tu chvíli letěla hra z disku a už nikdy jsem ji nenainstaloval.

70