Příprava na bojEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:5 095
Dnes nás svou přítomností poctí i jeden zaklínač a koukneme se na to, co všechno je potřeba si před bojem s nestvůrou připravit. A zda je to realistický úkol.

Přepis titulků

Lesní drak. Olej proti drakovitým. Je skoro poledne. Lektvar denního chodce. Ty drápy by člověka rozťaly napůl. Kamenná kůže. Mrazivý útok. Odolnost proti ohni.

Síla. Obratnost. Co to děláš? Připravuji se na boj. Co to je? Mé oleje a lektvary. Na co jsou? Dodávají mi odolnost proti ohni, kamennou kůži, schopnost bojovat s draky.

- Co tu děláš? - Taky jdu bojovat s drakem. - Takže se taky připravíš? - Ne, už jsem připravenej. Jak ho chceš porazit? No, mám velkej meč, kterým udělám takhle. - Dokud se nepřestane hejbat. - Jen s mečem draka neporazíš. Musíš se připravit. Potřebuješ oleje a lektvary. Zatím to vždycky fungovalo. Tak já jdu. Tak dej groš Zaklínači, no tak nebuď skoupý, no tak nebuď skoupý.

A bodnu. A seknu. A udeřím. A pak udělám tohle. A hotovo. Tak se to dělá. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lol, ved to je presne ako z poviedky Sapkowskeho, ked Geralt hovoril rozpravku Ciri a dryade v Brokilone, o liske a kocurovi :D overthinking

00

Odpovědět

Že se z toho geralt nepotonto než to všechno vypije.
A pak mu tam vleze průměrněj hráč diabla.

231

Odpovědět

Řekl bych spíš Skyrimu.

190

Odpovědět

+KyjakNo jo, Skyrimáci to s draky umí, je to skoro jejich specializace :D

00

Odpovědět

Jako "průměrný" hráč Diabla a diablovek obecně mohu říci, že mi se s jedním monstrem nepářeme, natáhneme si jich na sebe alespoň tucet, sotva to lehne sebereme zlato (to už jde dnes samo) a jde se na další hordy.

211