PřirážkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 823
Taky se vám stalo, že jste někdy omylem prodali kus své nejlepší výstroje a chtěli jste si ho koupit zpátky?

Přepis titulků

Vítej, dobrodruhu, v Bodgerově kovárně. Zdravím. Chci si koupit Dračí štít. Hezky. Bude to za 3 000 zlatých. Aha, jejda, nemám dost zlatých. Mohl bych ti prodat nějakou svou kořist? To jsi na tom správném místě. Udělám ti cenu. Fajn. Kolik dáš za tohle? Hezky, schmagerská ocel.

Za to ti dám 20 zlatých. Jenom 20 zlatých? To je dost málo. Tak jo. - Tohle? - Asi tak 10 zlatých. Jenom 10? Já ten štít fakt potřebuju. Fajn. - Tohle? - 15 zlatých. - Tohle?

- 20 zlatých. - Tohle? - 8 zlatých. Dobře. 3 zlaté. 12 zlatých. 7 zlatých. 9 zlatých. 18 zlatých. - Tohle?

- 30 zlatých. Počkat, to byl Aladrinův meč? Legendární Aladrinův meč. Moc pěkný. Jejda, to jsem prodat nechtěl. To je moje nejlepší zbraň. - Prodej mi ho zpět. - Jo, dostanu 3 000 zlatých. - 3 000 zlatých. - Ne, myslíš 30 zlatých. - Ne, 3 000 zlatých. - Ne, ne, ne. Ne, teď zrovna jsem ti ho prodal za 30 zlatých. Jo, ale má cenu 3 000 zlatých.

Aha, chápu. My jsme se nepochopili. Já jsem ti to nechtěl prodat. Uklikl jsem se. Tak mi to vrať. No ale my peníze ani zboží nevracíme, takže sorry jako. Máme to tu napsané. No to snad není pravda. Zrovna jsem ti to prodal. A abych si ho koupil zpátky, musím zaplatit stokrát tolik? Takovou máme firemní politiku. Jak jako firemní?

O čem to mluvíš? Bohužel peníze ani zboží nevracíme. Stojí to stejně jako ten štít, pro který jsem si přišel. A ten štít fakt potřebuju. Ale ten meč potřebuju víc, abych mohl bojovat. Budu si ho muset koupit. To je ono. 3 000 zlatých. Tohle rozhodně stálo za to. Jsem rád, že se to takhle stalo. Super.

Fajn. Půjdu dělat úkoly a šetřit zlato. Nezájem. Videohry. Bože můj. Hezký den. Díky, dobrodruhu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak trefné! Teraz sa nad tým bavím, ale vtedy som bol hodne zlý, keď sa mi to stalo, odvtedy si pracne vždy ukladám takéto budúce wepky a armory radšej do truhlice.
Inak sa stane presne toto.

10

Odpovědět

Tohle strašně nesnáším v Assassin´s Creed hrách :-D.

00

Odpovědět

Přesně tak! Ale ještě více mě to štvalo v sérii The Elder Scrolls, Sykrim mě tolikrát okradl! :D Jen Zaklínač má možnost odkoupit zpět

00

Odpovědět

LOAD.

00

Odpovědět

Taková kouzla některé hry absolutně postrádají :)

50

Odpovědět

To je tak, když se někdo zaměří jen na "bojový" staty... trochu víc charisma a mohlo to být obráceně.

81