Procedurálně generované úkolyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 789
Když potřebujete hromadu úkolů každý den, zkuste si je vygenerovat!

Přepis titulků

Jo tak. Aha. Jasně. Co? Jo. Cože? Aha! Hrdina! Vítej u Bodgera. Co potřebuješ? - Přišel jsem si pro úkol. - Jaký úkol? Úkol. Jasně. Bože. Jistě. No jo.

Tenhle úkol! Odvážný hrdino, můžeš prosím… pro mě najít… padesát sedm… žlutých květin v… Schmargonrogu? Cože to? Můžeš pro mě najít 57 žlutých květin v Schmargonrogu? A pospěš si, je to štreka.

Zatím. Ne, ne, ne. Co je jako tohle? Pomocí tohohle vymýšlíš své úkoly? Mé úkoly jsou velice důležité mise, které je potřeba udělat. Jako tohle. Fakt? Působilo to dost náhodně. No to teda ne. Boha jeho. Procedurálně generovaný obsah? To už jsem takhle daleko?

Nedošly mi úkoly, pokud se snažíš říct tohle. Tohle celé sis očividně vymyslel. Všechny úkoly jsou vymyšlené, když na to přijde. Víš, jak hrozně neuspokojivá zkušenost to pro mě jako hráče je? Dobře, pokud ti tenhle úkol nevyhovuje, mám tu jiný, pokud chceš. - Dobře. - Super. Můžeš prosím… zabít…

dvacet osm… dědových kladiv z… města Wraith. Vždyť to nedává smysl. - Ale ano. - Zabít 28 dědových kladiv? Měl jsi 28 dědů? Nebo měl děda 28 kladiv? Jak mám zabít kladivo? Ujišťuju tě, že ten úkol je plný zajímavého obsahu a příběhů.

Opravdu? Tak mi to vysvětli. O co v tom úkolu jde? Do toho. - Ty to nevíš? - Ne. Zjistíš to jedině tak, že ten úkol splníš. Už mě unavují tyhle procedurálně generované kraviny. Je to hrozně líné. Vývojáři neví, že nás uráží, když si myslí, že nás to bude bavit? No tak dobře, pokud nejsi spokojený, mám tu ještě jeden úkol. Tajný a důležitý úkol. Chceš ho? Dobře, to zní slibně.

- Ale musí být o něčem. - Jo. Chci, aby někdo strávil čas tím, že ho vymyslí a naplánuje. Jasně. To vše a ještě víc, kámo. - Tak jo. - Můžeš prosím… najít… čtyřicet draků ze Schmargonrogu z… Alderkeepu? Je to velice důležité.

- Jako fakt? - Jo, fakt. To je neuvěřitelné. Chceš ten úkol, nebo ne? Pokud nechceš, nemusíš hrát dál. Chceš ho? Dobře, sem s ním. Díky, hrdino. Rychle se vrať. Jak mám vůbec získat draka? Celých 40 draků? Svět ti děkuje, hrdino. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Náhodou, mě se dnešní díl líbil...

80

Odpovědět

“Yet another child has prayed to their motherrr…”

30

Odpovědět

Děkuji za překlad. Připadne mi však, že minimálně s touhle sérií to jde do kytek. Boření "Čtvrté stěny" není v tomto provedení příliš vtipné.

08