ProvokaceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:4 642
Některé NPC prostě nechápou, jak fungují cutscény.

Přepis titulků

Cesta do Elderkeepu je dlouhá a nebezpečná. Ale je to prý skvělé místo, kde lidé a elfové žijí v harmonii. Hej! Kéž by to nebyla tak nebezpečná cesta. Omluv se, kámo! Těším se, až mi o tom budeš vyprávět. Hej! Já s tebou mluvím! Pojď sem!

- Snad se pak do Honeywoodu vrátíš. - Hej, neignoruj mě! Hej! Dál s tebou už nemůžu. Dál do lesů se neodvažuju. - Tvá cesta začíná zde. - Hej! - Nesmíš z této cesty sejít. - Vrazil jsi do mě! - Slib mi to. - Omluv se! Mluvím s tebou!

Tak mě neignoruj! Haló! Poslouchej mě! Jinak tě praštím do čumáku! Pěšky ta cesta zabere den a půl. - Cesta by měla… - Tebe odněkud znám! - Šmejde zas*anej. Poslouchej mě. - Dochází jim však česnek. - Jsou tam upíři. - Já ti něco udělám! - Je to špatné… - Nejsem špatný člověk. - Dochází jim česnek.

- Omluv se! - Je to dobrý člověk a přítel. - Já ti ukážu! Upíři jsou všude. Mám tu toho pro vás víc. Jsem lidská bytost. Chci, abyste se mi omluvili. Proč mě neposloucháte? Mluvím s tebou! Pozor.

Upíři se začali objevovat… - Den a půl do Elderkeepu. - Omluv se! - Potřebují pomoc odvážného dobrodruha. - Už toho mám dost. - Už nebudu hodnej. - Zahlédli tam upíry. Teď to skončíme. Upíři… Jdi kupředu, hrdino, a zachraň Elderkeep. Potřebují veškerou pomoc. Hodně štěstí.

Nashle. - A hodně… - Omluv se! Omluv se! Omluva je cennější, než si myslíš. Teď si dám jablko. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

VLDL mají opravdu mnoho skvělých videí.. tohle je bohužel jedno z těch slabších

11

Odpovědět

Už mám něco nahráno, ale tohle se mi v životě nestalo.

00

Odpovědět

Ve starších hrách (hlavně mmorpgčkách) se občas stane, že na tebe začnou útočit zatímco jsi uprostřed rozhovoru... Člověk jen kouká, jak mu ubývají životy a umírají spolubojovníci, zatímco musí koukat absolutně nazajímavou nepřekročitelnou scénu ;-)

120

Odpovědět

chce to viacej hrat , vecsinou ta to ale uzavre do cutsceny a vsetko sa resetuje .

00

Odpovědět

+DUdoKdyby jen ve starších... hraju teď Conq. Blade,a tam je cutscena přímo v bitvě (v expedition). Kolikrát jsem během toho přišel o vojáky nebo o život... :)

00