Prsten charismatuEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:7 036
Ne všechno ve hrách dává smysl. Například výbava, která zvyšuje některé atributy postavy.

Přepis titulků

Zdravím, pane, vítejte v cechu hraničářů. Cechu, do kterého mohou jen ti nejodvážnější, ti nejelegantnější, ti nejcharismatičtější dobrodruzi. Tož to je věc pro mňa! Chcu se do toho vašeho cecha přidat. Ne. Jak jako jakože ne? Pane, vy rozhodně nejste dostatečně charismatický.

A no jo, počkejte chvilu. Kaj sem to dal? Momentíček. Tu to je. PRSTEN CHARISMATU CHARISMA +10 Chtěl bych se přidat do cechu hraničářů. Zdravím, pane. Působíte jako ideální člen cechu hraničářů. Díky.

Možná jste jeden z nejcharismatičtějších dobrodruhů, které jsem kdy viděl. Jen mezi námi dvěma, tohle není prvně, co to slyším. To určitě ne! No nic, takže mám jít tudy? - Pojďte, pane. - Díky. Já děkuji vám.

A hodně štěstí. Hodně štěstí v cechu. Ještě jedna věc. Kde seženu hraničářský hadry? Jak jste se tam dostal, pane? Jak? Pane! Tohle je území cechu hraničářů! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

No, tak zas taková blbost to není. Normálně se za mnou nikdo ani neotočí, ale kdybych si nasadil třeba takové „Zlaté rolexky charismatu“; vsadím se, že počet obdivovatelů by trochu stoupl.

490

Odpovědět

Spíš Charismatický BMW.

250

Odpovědět

+witty1witty1: Souhlasím. Co jsem si pořídil BMW, stoupl počet obdivovatelek na dvojnásobek. Bohužel, dvojnásobek z nuly je opět jen nula.

230

Odpovědět

Nebo charismatickou bramboru do trenýrek ...ovšem musí se dát zepředu

300

Odpovědět

+ksiaoAsi jsem jinej, ale ten můj vypadá spíš jako banán než jako brambora

20

Odpovědět

Kdybys nasadil kýbl dehtu, otočí se i chlap!

120