Prsten neviditelnostiEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:4 501
Naši staří známí lupiči si vyhlédli další oběť. Ani dnes to ale nebudou mít jednoduché.

Přepis titulků

- Proto jsem to udělal. - Prima. - Vidíš tamtoho chlapa? - Jo. - Víš, co bychom měli udělat? - Jo! Pojďme ho oloupit! +NEVIDITELNOST - Kam zmizel? No nic. - Naval všecko zlato! - Asi to nevyjde. - Co? Vždyť je tady. Nebuď směšný, Charlesi.

Je dávno pryč. Pojďme domů. O čem to mluvíš? Vždyť je tady. - Co? Kde? - Tady! Co? Kde? No kde? Tady, kam ukazuju prstem. Ale to je jen vzduch. To myslíš vážně? To nevidíš toho člověka, co tu stojí? Netuším, o čem to mluvíš, Charlesi. Popravdě bych řekl, že bys potřeboval pomoc, kámo.

Do pr… - Hej, Bernarde! - Co? Vidíš tamten vzduch? - Tamhleten vzduch? - Jo. - Jo, co s ním? - Víš, co bychom měli udělat? - Ne, co? - Pojďme ho oloupit. - Oloupit vzduch? - Jo. - To je hloupost.

- Hej! - Co? - Co jsme? - Jsme lupiči. - Jo. - A co dělají lupiči? - Loupí! Jo! Tak ho pojďme oloupit! Ne, Bernarde… Tady je. Se*u na to. Vím, že tu někde jsi!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To teraz budu tu myslienku recyklovat v kazdom piatom videu?

414

Odpovědět

Naposled se lupiči ukázali v březnu (mezitím měl Epic NPC Man 18 tematicky odlišných videí). Předtím se objevovali zhruba co jeden až tři měsíce. Takže doporučuji přeleštit analyzátor opakovaných vtípků, má celkem zpoždění :)

192

Odpovědět

+XardassNetusim co si tym chcel povedat ;) Akoze mi nedavas za pravdu tym ze mi davas za pravdu :) Tak to nieje piate video ale patnaste. Ale myslienky recykluju a zdimaju.... Takze analyzator je ok ;) A som rad ze suhlasis ;)

27

Odpovědět

+Hadatkoco se tak dohromlečně pomilovat ?

00

Odpovědět

+swingermánBohuzial som uz zenaty, a zena mi take vystrelky netoleruje ;)

21