Quick Time EventEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 625
Quick time eventy aneb rychle zmáčkni tohle tlačítko/klávesu/čudlík. Kdo to jen vymyslel…

Přepis titulků

Tady jsi, dobrodruhu. Podle mých špehů podkopáváš mou autoritu v Honeywoodu. Honeywoodu nemůžeš pomáhat, pokud to není skrze mě, špióna Rydera. Potřeboval jsem dodělat úkol, takže… Dokážu ti, kdo z nás dvou je silnější. Bojuj se mnou! Takže s Ryderem se bude bojovat? Paráda, přijímám. Budeš litovat dne, když jsi zkřížil cestu fešáckému špiónovi Ryderovi.

Pojďme na to. V Honeywoodu si pověst kazit nenechám. Jen počkej! Ale ne, quick time event. Takže ty si myslíš, že jsi silák? Zkus uhnout tomuhle. Tak snadno se mě nezbavíš. - Myslím, že jo. - Teď tě srazím k zemi. - Tohle nevyblokuješ. - To jako fakt? Bože, mnohem radši bych bojoval normálně.

Pokud to chceš začít brát vážně, tak klidně. Dostal jsi mě. Dobrá tedy, pokud mě chceš dorazit, tak do toho. Hele, radši ne. Ne, fakt ne, nechci, pokazilo by mi to pověst. Vidím, že jsi vznešený hrdina, když nechceš soupeře dorazit. - Díky, hrdino. Moc si toho vážím. - V pohodě. Dáme si čaj?

A něco sladkého k tomu? Schválně, kdo to sní nejrychleji. Nesnáším quick time eventy. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"schválně kdo to sní rychleji!" :D. Za mě skvělý díl, děkuji adminům za překlad

61

Odpovědět

Nevím, co je horší. Jestli dělat 182 virtuálních shybů, nebo se dívat na youtube, jak to někdo dělá.

70