ReputaceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:3 972
Co všechno jste ochotni udělat pro pár virtuálních bodíků?

Přepis titulků

Jsem rád, že tuhle hru taky zkusíš. Hraju ji už hrozně dlouho. Tak jo, tohle je Honeywood, moje oblíbené město. - Ukážu ti ho. - Prima. Takže pro začátek je tu Greg, farmář česneku. Má celkem obyčejné úkoly, ale mám ho… - Hej! - Mám kbelík. Jo, takže první lekce. V téhle hře je systém reputace. A věci jako kradení ti sníží reputaci a pak máš špatnou reputaci a hra je pak těžší, některé úkoly ani nemůžeš udělat.

Třeba já jsem se na své dokonalé reputaci dost nadřel. - Promiň, to jsem nevěděla. - Nevadí. Jak jsem říkal, tohle je Greg, má celkem obyčejné úkoly, ale… Co to… Začínáš mě štvát. Oba mě začínáte celkem štvát! No tak, co to do tebe vjelo? Vždyť jsem říkal, ať to neděláš. Tak jo, zase ti klesla reputace.

Pokud ti ještě klesne, začnou na tebe útočit stráže a já ti nebudu moct pomoct. Dobře, takže v téhle hře mají tvé činy následky? - Jako v běžném životě? - Přesně, jak už jsem říkal. Já mám třeba dokonalou reputaci. Pokud na tebe zaútočí stráže, tak ji neobětuju, jen abych tě zachránil. Zabijou tě a já je nechám. - Jasné. - Jo? - Jasně.

- Super. Tak pojďme dál. Tohle je Eugene, je celkem otravný… - Ty tam! - Co to sakra děláš? Vražda se trestá smrtí! Připrav se na smrt. - Za mír v království. - Pomoc! - Ne. - Zhyň, vražedkyně. - Prosím! - Říkal jsem, že se to stane. Umírám!

Prosím! Ne, neobětuju svou reputaci! Za mír v království! - Prosím! - Za mír v království! Vražedkyně! Vrahu! Tak a mám po dokonalé reputaci. Ty tam! Vrahu!

Hele, další stráže. - Ty tam! Vrahu! - Jo! Trestá se smrtí! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář