RivalovéEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:4 066
Naši lupiči nejsou jediní lupiči v okolí. Dojde na urážky, vychloubání se i jednu sázku. A kdo se bude smát jako poslední?

Přepis titulků

- To jsme si naloupili, co, Bernarde? - Jo, pořádně jsme je oloupili, Charlesi. - Přesně tak. - Ale, ale, ale. - Jestlipak to není Charles a Bernard. - Ku**a. Super, že jsme v téhle díře narazili zrovna na vás! Richarde, Alfrede. Je nám potěšením jako vždy. - Když to říkáš. - Takže… Co vás dva džentlmeny přivádí do Honeywoodu?

Jenom tudy procházíme. Stejně tu není moc co uloupit. Většinou loupíme od dobrodruhů v Alderkeepu, těch bohatejch, ale každej má to svoje. Jo, přesně vím, jak to myslíš. S Bernardem nás čeká super lup hned za rohem, tak nás omluvte. - „Super lup“, to určitě. - Jakej lup? Ten super lup, pamatuješ?

Pamatuješ? No jo, hned za rohem, už musíme jít! Jo, musíme, takže… - Pardon. - Na viděnou. - Čus. - Nashle. Jste lupiči na hovno. Cos to říkal? Říkal jsem, že jste lupiči na hovno.

Já to slyšel! Ani husu neoloupí! Fakt? A proč jste vy dva tak skvělí lupiči? Kde jen začít? Dneska ráno jsme oloupili paladina na 12. úrovni. - Blbost! - Měl u sebe 300 zlatých. - A Rahulovu lebku. - To je pěkná blbost. A pak jsme okradli orkského mága.

Oloupili jsme ho o kouzelnou hůlku! - Beztak jsou to kecy. - A víte co? - Řekni jim to! - Minulej tejden… jsme oloupili Strážce! Lháři! Je to pravda pravdoucí. To jsou lži! Strážce se nedá oloupit! - Je to tak. - Koukej se na mě! Koukej!

Vím, že lžou. Nech je tak, nedávej jim nad sebou moc. Nedávej jim tu moc, Bernarde. Koukej! Jsme lepší než oni, já to vím. No tak. Nechme je tak. - Dostal jsem nápad. - Jakej? Dělej všechno po mně. Dobře. Lžete o tom, že jste dobří lupiči.

- Víte, jak vím, že lžete? - Jak? Jste tak k ničemu, že nezvládnete oloupit ani slípku. - Jasně, že to dokážeme. - Vsadím 500 zlatých, - že nedokážete oloupit tamtu slípku. - Charlesi, co to děláš? - To jako fakt? - To jako fakt. Tak jo. Připrav se vysolit 500 zlatých. Teď jim budeme viset 500 zlatých.

Věř mi a sleduj to. Tuhle slípku? Tak jo, slípko. Zabil jsi ji! - Co to je? - Co je to? Už jsem to pochopil. Co to má bejt? - To máte za to.

- Co jste to udělali? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekala jsem, že to bude reference na Skyrim a že se na ně vrhnou vesničani, ale tohle taky dobrý. :)

100

Odpovědět

To už by se opakovali, slepici s agresivními vesničany už totiž měli v minulosti :) Hlavní quest a slepice

80