RoleplayeřiEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 662
Na tohle jsou snad specializované servery, ne?

Přepis titulků

- Světlo budiž požehnáno! - Jak je? - Úchvatná zbraň. - Dík. Bojovnice jako ty by se mi hodila po boku. Chceš spojit síly na nadcházející boj? POZVÁNKA DO DRUŽINY S cizími lidmi tohle nedělám. Člověk nikdy neví, koho na netu potká. Ale protentokrát, proč ne.

Hurá! Díky, nebudeš toho litovat. Tady začíná mystická série questů? Pardon, nechápu. Tady začíná mystická série úkolů? Na záchranu elfů z Thilivernu? Série úkolele? To mluvíš nějakým severským jazykem? - Co to? - Co? - Cože? - Co? - Dobrodruzi, mám…

- Dál. - Elfové z Thilivernu byli napa… - Dál. - Tohle bychom si měli poslechnout. - Ne, tyhle dialogy jsou nuda. Hůl stínů byla ukradena. Opět mám na vás ohromnou prosbu. Najděte hůl stínů do dalšího úplňku, jinak bude vše ztraceno. - V pohodě? - Elfové! Byli napadeni! Tohle jsem nepředpokládal!

- Zas*aní roleplayeři. - Kam jdeš? - Za elfy. - Díky bohům! Netušíš, co to pro mě znamená. Je to pro mě osobní záležitost. Má matka byla elfka. - Chceš si podržet její vycpané levé ucho? - Ne! A ty ani tvá postava mě nezajímají. Musím vylevelit, aby mi Mark z účetního přestal nadávat do trapných noobů. Díky za sdílení.

Tohoto Marka neznám, ale protože cestujeme společně, také ti řeknu svůj příběh. - O to jsem se neprosila… - V dětství mi banditi vyvraždili vesnici. Dodnes se v noci budím s křikem a pláčem. Do hajzlu, přepadení. - Uděláme to takhle… - Bídné příšery! - Zabili jste mi rodinu! - Pojďme se zastavit. Zaplatíte za své zločiny! Do střehu!

Zas*aní roleplayeři. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na to bude lepší nějaký specialista - psychiatr :)

01