RozbitýEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:7 136
Co se stane, když už to NPC nevydrží a konečně mu přeskočí?

Přepis titulků

- Zdravím-- Jsem rád-- - Přeskočit. - Mám-- Je důleži-- - Přeskočit. - Je to vážně-- - Přeskočit. - Nemyslíš-- Můžeš prostě-- - Přeskočit! - Prosím-- Je to dost sprosté-- - Přeskočit. - Ne, je to fakt sprosté. - Přeskočit. Přeskočit. - Přeskočit! - Ne! Ne! Mě přeskakovat nebudeš!

Mě nikdo nebude přeskakovat! Chci říct něco důležitého! Jsem důležitý! Přeskočit. Víš ty co? Už mám těch tvých sranců dost. Dobrodruzi pořád jen přeskakují moje úkoly. Už toho mám dost! Nevadí, když ten úkol nepřijmeš. Ale je slušnost vyslechnout si, co chci říct.

Kývni, jestli rozumíš. Pokud ještě někdy uvidím, že něco přeskakuješ, tak zničím vše, co miluješ. Najdu si tě klidně na konci světa a vykuchám tě. Kývni, jestli rozumíš. Teď svůj úkol zopakuju. A ty si poslechneš každé slovo. Každičkou slabiku.

- Kývni, jestli rozumíš. - Dobře, kámo. Dobře, tak jdeme na to. Připraven? Rozutekly se mi ovečky. Potřebuji odvážného dobrodruha, jako jsi ty, který mi je najde. Přijímáš tento úkol? Přijímám. Přijímám. Díky, dobrodruhu. Už zdálky jsem viděl, že máš odvážného ducha.

A přesně to teď potřebujeme. Vrať mi je ve zdraví. Kývni, jestli rozumíš. Rozumím. Dobře. Tak jo. A teď jdi do p*či! Co se stalo? Na chvilku jsem asi omdlel. No co, určitě jsem neudělal nic neobvyklého.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Začneš odebírat Viva La Dirt League. Kývni, jestli rozumíš. Dobré? A budeš nás sledovat na Instagramu, na Twitteru a na Twitchi. Kývni, jestli rozumíš. A všude nás sleduj.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vynikající, nebyl jsem si vůbec jistý, jak to dopadne..! ;-)

10

Odpovědět

Sranda by byla, kdyby potom kousek odběhl a úkol zrušil :)

30

Odpovědět

Kdyby tohle mohli dělat učitelé na základních školách, myslím, že by se výsledky žáků skokově zlepšily :-)

210

Odpovědět

These violent delights have violent ends.

61

Odpovědět

Hele, vím, že je trochu krkolomné, ale vážně bych ve prospěch kontextu a vtipu přeložil tu poslední větu jako "nic mimo charakter" nebo "mimo rámec postavy" :D

50

Odpovědět

Právě ta krkolomnost mi vadila, proto jsem zvolil méně doslovný překlad :)

34

Odpovědět

Tak tohle mě od nich bavilo zatím asi nejvíc :)

74

Odpovědět

Jo, tenhle díl mě při překladu fakt dostal, nečekal jsem to takhle temné. Jsem za to rád, je vidět, že se zlepšují nejen na poli zvláštních efektů :)

132