RozchodEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 699
Něčemu se prostě nedá odolat.

Přepis titulků

Celou dobu jsi tam byl! Dost už o mně. Dobrodruhu, ty skřety jsi zničil. Bez tebe bych to nezvládl. Tvá léčivá jablka jsou super. Jo. Tvoříme dobrý tým. - Parádní. - Že jo? Prima. Tady, dobrodruhu! - Kdo je to?

- Nemám páru. Zdravím, dobrodruhu. Dobrodružství volá! - Můžu se k tobě přidat? - Kdo jsi? Pardon, ale on už parťáka má. A navíc máme důležitý úkol, tak pojď, dobrodruhu. Jsem Venjamin Bandelier, král banditů. Proslulý zloděj, odvážný darebák. - Už musíme jít, dobrodruhu… - Jo, máš pravdu. A taky jsem mistr v lukostřelbě.

Říkal jsi v lukostřelbě? Ano. Každý můj šíp dává 90 zranění. A má 15% šanci na zapálení nepřítele. Páni, to je působivé. Útok na dálku by se hodil. Je to fakt působivé? - Dost. - No jo. Jak velkou máš sílu? Určitě není tak silný jako já.

Pamatuješ, co vše jsem přitáhl ze Schmargonrogu? - Mám sílu 150. - Tak 150? Ty jo. A kolik máš ty? - 50. - Jenom 50? - Jo. - To je třikrát tolik. Dobrodruhu, nechceš uzdravit? - Léčení, to se hodí. - Říkali jste léčení? Co tak neomezená zásoba elfských léčivých lektvarů? A nemají žádný cooldown.

Nemají cooldown? Ty jo, to je dost dobré. Dobrodruhu, to přece nemůžeš myslet vážně, ne? Dobrodruhu! Co? Co po mně ještě chceš? Abych byl silnější? Můžu posilovat. Chceš víc ovoce? Můžu ti dát banány, ananas, melouny, teda ne úplně hned, má to cooldown, ale cokoliv…

Honem, dobrodružství čeká! Drž pec! Dobrodruhu, no tak! No tak, dobrodruhu. Jsem to já, Freddy. To bylo pohlazení z oddanosti? Hele, není to tebou, slibuju. Je to tvými atributy. Paráda!

Okamžitě vyrazíme. ZMĚNA PARŤÁKA Je prostě moc dobrý. Dobrodruhu, mám cestou hrát na hudební nástroj? - Ty umíš hrát? - Jistě. Jdu na to. Ne, ono je to takhle vlastně perfektní. Já vlastně na žádné dobrodružství stejně nechci… Vlastně jen chci jít domů a být sám. Vrať se pro léčivé ovoce!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takže už to není Schmagenrogg jako celou dobu, ale Schmargonrog? i když to tam velmi srozumitelně říká?Pročpak?

72

Odpovědět

Vždy se snažím to překládat/přepisovat jako Schmargonrog a i v titulcích na YouTube to mají takhle napsané: When the boss joins your party, čas 1:31 a stejně tak i na jejich FB: https://www.facebook.com/watch/?v=632150111072850 nebo tady: https://gamefound.com/projects/archon-studio/dungeons--lasers-second-edition/products/details/8032) Ale samozřejmě je možné, že mi to někdy ujelo :)

17

Odpovědět

to neni tebou, to je tvyma statama! nema chybu xD

P.S. myslim ze statistika uplne presne neodpovida statum (INT, STR, WIT, LUCK atd...)

40

Odpovědět

Díky, máš pravdu, změnil jsem to na atributy :)

10

Odpovědět

Co vlastně dělá takový NPCčko, když ho opustíte? Ukouše se nudou? Utopí se v sebelítosti? :D

61

Odpovědět

Chlastá a bulí než se objeví nový hrdina :D

51

Odpovědět

+AlfikA sakra... teď jsem si vzpomněl... chudinka Lydia furt sedí v domku zabordeleném vším co jsem tam nanosil z celého Skyrimu a čeká a čeká a čeká... až si to zase nainstaluju... :D

81

Odpovědět

+AlfikTak dík, idu zas inštalovať skyrim

20