Rozchod?Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 236
Občas už se vztah nedá zachránit…

Přepis titulků

- Dobrodruhu! - Dobrodruhu! No tak, dobrodruhu! Ukaž se, ať můžeme dokončit ten úkol! No tak, dobrodruhu. Fred na tebe určitě nechtěl být ošklivý! Hele… - Co jsem zase udělal? - Křičel jsi na něj. Nekřičel! Jen jsem chtěl, aby měl motivaci dokončit náš úkol. Musíme získat rubínový přívěsek od hordy skřetů. Ano, ale kdyby bylo po mém, tak by neutekl.

Já ten úkol zadávala, ne? Možná bys měla zadávání úkolů nechat na profesionálech. - Tohle nefunguje. - Je to v pohodě, jen musíme hledat dál. Ne, Frede. Tohle. Tohle nefunguje. - O čem to mluvíš? - Já už dál nemůžu. Cože? Jsem strašně unavená.

Myslíš, že mě to baví? Po tomhle úkolu vezmu děti a na nějakou dobu zůstanu u sestry v Alderkeepu. Potřebuju čas na rozmyšlenou. Vidím dobrodruha. Dobrodruhu, nic ti není. Teď jen najít ten přívěsek a úkol bude splněn. Ne, Frede, počkej!

- Už jsi ho našel. - Frede, počkej! Kdopak se nám to tu připlazil? - Co chceš? - Nic důležitého. Jen vás varovat před hordou skřetů! A jo. Co jsi to zase vyvedl! Proč to říkáš? Proč je vždycky všechno moje vina? Tohle je tvoje vina!

Dejte nám chvilku! No jasně, já jsem vždycky ta oběť. „Béé, béé, chci trošku té pozornosti!“ „Já jsem Fred. Nic se mi nedaří. Život je těžký. Béé, béé, béé.“ Dejte nám chvilku! - Pořád mě jen ponižuješ. - Tak zkus nebýt tak žalostné stvoření. - Jsi na mě hrozně ošklivá! - Ale no tak, Frede. Jako prodavač ovoce bys mohl mít na skladě pořádné koule, ne? Říkali jsme, ať počkáte!

Už mě nebaví být tvůj fackovací panák. Tebe nezajímá nic jiného než úkoly a vozík s ovocem. Dřu, abych uživil rodinu. - Jsem prodavač ovoce. Je to moje práce! - To je ten problém. - Ty sobče! - Ty slabochu! - Jsi tak krutá! A zlá! A zahořklá! - A ty ubohý! A neschopný! A zbabělý! Jen samé zklamání! Počkej, počkej!

A co on? Chci, aby se díval. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

beware of childhood trauma repeat warning

00

Odpovědět

bý^2

11

Odpovědět

Cela ta ich sekvencia je onicom a este to klise na zaver :/ Mali ostat u prveho dielu

414