RukojmíEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:4 645
Znáte to, chcete někoho zachránit, ale ouha, ono to není jen tak!

Přepis titulků

Cožpak mi nikdo nepomůže? Cožpak mi nikdo nepomůže? Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc! Pomoc! Pomoc! - Tak jo, pojďme. - Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. - Však ti zrovna pomáhám. - Pomoc! Nemusíš řvát, jsem vedle tebe.

Ještě ne, poblíž jsou bandité. Ne, všechny jsem je zabil. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. - A kde? Počkat, to myslíš tam toho na kopci? Ne, ten je daleko, můžeme odejít. Abys mě osvobodil, musíš zabít všechny bandity. Dobře, tak jo. Proč mi nikdo nepomůže?

Cožpak mi nikdo nepomůže? Potřebuji tvou pomoc! Pomoc! - Tak jdeme. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. - Jsou mrtví! - Nejdřív musíš zabít všechny bandity. Jsem si jistý, že můžeme prostě odejít. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. - A kde jako? To jako myslíš tamtoho chlapa tamhle v dáli?

Ten… Jsem si jistý, že mě ani neslyší. - No tak. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. No tak dobře no. Pomoc! Pomozte mi někdo! - Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. - No však jo. Ještě ne, poblíž jsou bandité. - Nejsou! Nejsou! - Nejdřív musíš zabít všechny bandity. - Co to meleš?

- Poblíž jsou bandité. - Nech mě tě zachránit! - Musíš zabít bandity. Víš ty co? Mně je to fuk. Je to jen vedlejší úkol. Kašlu na to. Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. Pomozte mi někdo! Pomoc! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost se divím, že na konci z frustrace nezabil toho spoutanýho...

80

Odpovědět

hh, pamatam si jak sa v cs 1.6 bot hocikedy zasekol dole v sachtach na cs_siege

10