RukojmíEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 53
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:1 908
Znáte to, chcete někoho zachránit, ale ouha, ono to není jen tak!

Přepis titulků

Cožpak mi nikdo nepomůže? Cožpak mi nikdo nepomůže? Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc! Pomoc! Pomoc! - Tak jo, pojďme. - Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. - Však ti zrovna pomáhám. - Pomoc! Nemusíš řvát, jsem vedle tebe.

Ještě ne, poblíž jsou bandité. Ne, všechny jsem je zabil. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. - A kde? Počkat, to myslíš tam toho na kopci? Ne, ten je daleko, můžeme odejít. Abys mě osvobodil, musíš zabít všechny bandity. Dobře, tak jo. Proč mi nikdo nepomůže?

Cožpak mi nikdo nepomůže? Potřebuji tvou pomoc! Pomoc! - Tak jdeme. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. - Jsou mrtví! - Nejdřív musíš zabít všechny bandity. Jsem si jistý, že můžeme prostě odejít. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. - A kde jako? To jako myslíš tamtoho chlapa tamhle v dáli?

Ten… Jsem si jistý, že mě ani neslyší. - No tak. - Ještě ne, poblíž jsou bandité. No tak dobře no. Pomoc! Pomozte mi někdo! - Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. - No však jo. Ještě ne, poblíž jsou bandité. - Nejsou! Nejsou! - Nejdřív musíš zabít všechny bandity. - Co to meleš?

- Poblíž jsou bandité. - Nech mě tě zachránit! - Musíš zabít bandity. Víš ty co? Mně je to fuk. Je to jen vedlejší úkol. Kašlu na to. Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. Pomozte mi někdo! Pomoc! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost se divím, že na konci z frustrace nezabil toho spoutanýho...

60

Odpovědět

hh, pamatam si jak sa v cs 1.6 bot hocikedy zasekol dole v sachtach na cs_siege

00

Odpovědět

Presne! Tak toto sa trafili, presne ako v niektorých hrách a to ani nemusia byť onlinovky ale je to aj v single ! plný počet. Pridal by som ešte jednu naviac za efekty.

61

Odpovědět

Eště by se měli do dvou minut respawnout.
Přesně takhle to bylo s Letho of Gulet. Zneškodnim 20 pastí, všechno prohledám, nikde nic, nikde nikdo, ani jedna potvora
přistavim žebřík, Letho skočí mezi 20 banditů, pul hodiny se nic neděje,
já je rozprášim, hledám Letha kde je, sedí někde na koni, než ho najdu,
banditi se respawnuli, šlápnu do dvou pastí, přídu k Lethovi, a tam na ně vyskočí ze křoví Leshen lvl 20.
Prostě typickej GeraltxD
Proč hasit voheň, když můžeš místo toho máchat Krvavýmu Baronovi držku v krmelci ˇˇ
To už je potřetí co cutscéna s event questem přerušila jinou na tom samym místě :D

41